وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بازی رایانه ای ماجراجویانه «سفر جنجالی»، نخستین بازی رایانه ای تخصصی در حوزه سبک زندگی اسلامی ایرانی به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عرضه نخستین بازی سبک زندگی اسلامی ایرانی


بازی رایانه ای ماجراجویانه «سفر جنجالی»، نخستین بازی رایانه ای تخصصی در حوزه سبک زندگی اسلامی ایرانی به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

بخش دانش تبیان

بازی

حجت الاسلام والمسلمین حبیب داستانی بِنیسی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان طراح این بازی رایانه ای، از آغاز عرضه این بازی فاخر و ارزشی بلافاصله پس از اتمام ماه مبارک رمضان و همزمان با عید سعید فطر خبر داد  و گفت: "سفر جنجالی" عنوان رسمی ترین بازی رایانه ای تولیدشده به منظور معرفی و نهادینه سازی شیوه و سبک اسلامی ایرانی و فرهنگسازی و ترویج اقتصاد دانش بنیان است که داستان آن در یک تمدن فرضی و بسیار زیبا روی می دهد، تمدنی که از روستا و شهرهایی تشکیل شده و هر یک از آن ها دارای اماکن متعددی هستند.


مدیر عامل این شرکت فناور  در خصوص انگیزه ورود به ساخت بازی های رایانه ای با محتوای ارزشی گفت: هم اکنون در کشور نزدیک به 18 میلیون بازی باز (Gamer) داریم که قریب به دو ساعت از شبانه روز را برای بازی وقت می گذارند و قاعدتا زمان این افراد در طول ماه با بازی هایی پر می شود که دشمنان اسلام و انقلاب آن ها را به وجود آورده اند و با توجه به جذابیتهای فوق العاده و تأثیرگذاری مخربی که این بازی ها دارند، نیاز به حضور مجموعه ای در این بخش بود که بتواند هم صاحب نوآوری باشد و هم بتواند کارهای با کیفیتی ارائه دهد.


این روحانی بازی ساز درباره نحوه تحقق «اقتصاد مقاومتی،  اقدام و عمل» افزود: شرکت ما توانسته بر پایه علم مبتنی بر دانش، یک شرکت کارآفرین باشد و بازی هایی با ارزش های اسلامی و ایرانی، همچون مجموعه بازی های رایانه ای عملیات انهدام را تولید و روانه بازار کند و در حقیقت، از دانش درآمدزایی ایجاد کرده و فرهنگ خودی را نیز ترویج کند.


این شرکت بازی ساز رسمی ترین مجموعه سازنده بازی های رایانه ای فاخر ارزشی در کشور است و تاکنون موفق به تولید و تهیه سه محصول با نام های «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» و «سفر جنجالی» و دریافت جوایز و مقام های استانی، ملی و بین المللی شده است.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین