تبیان، دستیار زندگی
معاون سیاسی، امنیتی و فرهنگی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی این استان با اطلاع رسانی لازم و بیان عملکرد دولت یازدهم بستر استقبال هر چه گسترده تر مردم استان از رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت را فراهم کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

روابط عمومی ها بستر استقبال گسترده مردم از هیات دولت را فراهم کنند

معاون سیاسی، امنیتی و فرهنگی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی این استان با اطلاع رسانی لازم و بیان عملکرد دولت یازدهم بستر استقبال هر چه گسترده تر مردم استان از رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت را فراهم کنند.

هومن بهلولی-ر وابط عمومی

فتاح محمدی

به گزارش روابط عمومی، فتاح محمدی در نشست شورای روابط عمومی های کهگیلویه و بویراحمد افزود: مهمترین آثار و پیامدهای مثبت استقبال پرشور مردم از رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت در سفرهای استانی شامل افزایش اقتدار ملی و گسترش وحدت و انسجام بوده و بیانگر کارآمدی نظام و وفاداری مردم به نظام و انقلاب خواهد بود.
وی بیان کرد: از عمده ترین اهداف سفرهای استانی رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت می توان به رسیدگی و پاسخگویی به خواسته های به حق مردم و ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه و پیشرفت استان ها اشاره کرد.
محمدی اظهار کرد: نظرها و پیشنهادهای روابط عمومی دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در مورد سفر رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت به این استان جمع بندی و مورد استفاده قرار می گیرد و وظایف و ماموریت های هر کدام نیز به آنان اعلام خواهد شد.
وی عنوان کرد: رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی از ابزار مهم قدرت برای هر کشور و دولت به شمار می رود و سیطره نفوذ قدرت رسانه نیز روز به روز در دنیا در حال افزایش است.
محمدی ابراز داشت: نقش شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به عنوان بخشی از قدرت رسانه در زمینه مدیریت، هدایت و تهییج جامعه به سوی توسعه و پیشرفت واضح بوده و بر هیچ فردی پوشیده نیست.
معاون سیاسی، امنیتی و فرهنگی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: روابط عمومی دستگاه های اجرایی می توانند دو نقش مهم شامل درون سازمانی و برون سازمانی ایفا کنند.
محمدی گفت: نقش درون سازمانی روابط عمومی ها شامل بیان خدمات، اقدام ها و عملکرد دستگاه اجرایی مربوطه است.
وی بیان کرد: ایجاد روحیه امید و نشاط در جامعه در راستای جلب اعتماد و رضایتمندی هر چه بیشتر مردم نسبت به نظام و انقلاب از جمله نقش برون سازمانی روابط عمومی دستگاه های اجرایی محسوب می شود.
محمدی اظهار کرد: تنویر افکار عمومی و بیان نقاط ضعف و قوت مدیران اجرایی و نهادهای دولتی از سوی روابط عمومی ها در ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم تاثیرگذار است.
وی با اشاره به برگزاری نخستین اجلاسیه ملی سرداران و شهدای کهگیلویه و بویراحمد در مهرماه امسال در یاسوج، عنوان کرد: دستگاه های اجرایی استان برای برگزاری مطلوب این اجلاسیه آمادگی داشته و همکاری کنند.
محمدی ابراز داشت: انتظار می رود که دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در صورت داشتن هرگونه اسناد و یا مدارک در مورد دوران هشت سال دفاع مقدس آن را به کنگره سرداران و شهدای استان ارائه دهند تا برای برگزاری باشکوه این اجلاسیه ملی مورد استفاده قرار گیرد.
در این نشست پیشنهادهایی از سوی مسئولان روابط عمومی برخی دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه سفر رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت به استان مطرح شد.
از مهمترین این پیشنهادها می توان به آسیب شناسی نحوه پاسخگویی به نامه های مردمی، حوزه بندی خبرنگاران بر اساس نوع فعالیت آنان برای پوشش مناسب تر اخبار و رویدادها و فراهم کردن زیرساخت های ارتباطی لازم از جمله اینترنت پرسرعت و خطوط تلفن ثابت برای انژاس و انتشار هر چه سریعتر خبرها و گزارش های سفر رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد.