تبیان، دستیار زندگی
هفدهمین فهرست لاک پشت پرنده، جمعه ۲۵ تیر ماه سال جاری رونمایی می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

لاک پشت پرنده  به شهر کتاب می آید

هفدهمین فهرست لاک پشت پرنده، جمعه 25 تیر ماه سال جاری رونمایی می شود.

بخش ادبیات تبیان

لاک پشت پرنده به شهر کتاب می آید

دبیرخانه لاک پشت پرنده که طی چهار سال گذشته، اقدام به انتخاب برترین کتاب های حوزه کودک و نوجوان کرده است، هفدهمین فهرست خود را اعلام می کند.

بنابر اعلام دبیرخانه لاک پشت پرنده، این فهرست به بررسی و داوری کتاب های کودک و نوجوان طی پاییز سال 92 پرداخته و بهترین کتاب های مخصوص به این گروه سنی را در ابتدای زمستان امسال معرفی کرده است.

در این مراسم، علاقه مندان می توانند با نویسندگان و مترجمان کتاب های برگزیده دیدار کنند و گپ بزنند و کتاب ها را با امضای پدیدآورنده تهیه کنند.

همچنین این مراسم، یک برنامه عروسکی خواهد داشت که از برخی از شخصیت های کتاب هایی که به فهرست هفدهمین راه پیدا کرده اند، وام گرفته شده است.

نویسندگان، تصویرگران و مترجمانی که کتاب هایشان در حوزه کودک و نوجوان دسته بندی شده و موفق به کسب لاک پشت پرنده شده اند، در این مراسم حضور می یابند تا ضمن معرفی و روخوانی بخشی از آثارشان برای مخاطبان، کتاب های خود را نیز برای علاقه مندان امضا کنند.

نویسندگان و مترجمانی که کتاب هایشان به این فهرست راه پیدا کرده، عبارتند از: احمدرضا احمدی، شهلا انتظاریان، آرمان آرین، فرهاد حسن زاده، مهدی غبرایی، هرمز ریاحی، آتوسا صالحی، سیدنوید سید علی اکبر، مهدی ضرغامیان، محبوبه نجف خانی، سپیده خلیلی، کتایون سلطانی، پروین علی پور، افسانه شعبان نژاد، مجید راستی، سوسن طاقدیس، محمدرضا شمس، مینا پورشعبانی، پروانه فتاحی، هدی لزگی، میلاد بابانژاد، الهه مرادی، رضی هیرمندی، ناهید معتمدی، نازنین موفق، مائده گلچین عارفی، زهره قائینی، مهدی رجبی، مریم رزاقی، پریا لطیفی خواه، فریده خرمی، پیمانه قماشچی، مریم مفتاحی، سهیلا هادی پور، فرناز خوشبخت، حسام سبحانی طهرانی، رکسانا سپهر، جواد ثابت نژاد، ماندانا نارنجی ها، منصوره محمودی، محمدرضا سرشار، حسین فتاحی، مهرداد صدقی، شقایق قندهاری، احمداکبرپور، سعید روح افزا.

علاقه مندان برای شرکت در این برنامه که جمعه 25 تیر ماه، ساعت 18 برگزار می شود، می توانند به خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از تقاطع مطهری، نبش کوچه کلاته، فروشگاه مرکزی شهرکتاب مراجعه کنند.


منبع: مهر