وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ایتنا- فیس بوک، مرزبندی های زبانی را در می نوردد و استاتوس شما را به بیش از 40 زبان ترجمه می کند!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گام فیس بوک برای اجتماعی تر شدن 

فیس بوک، مرزبندی های زبانی را در می نوردد و استاتوس شما را به بیش از 40 زبان ترجمه می کند!

بخش ارتباطات تبیان

فیس بوک

 گام فیس بوک برای اجتماعی تر شدن  به زودی فیس َبوک امکانی را فراهم می کند که می تواند استاتوس های شما را به ٤٤ زبان ترجمه کند. 

بیش از ١.٥ میلیارد نفر از فیس بوک استفاده و تنها نیمی از آنها به زبان انگلیسی صحبت می کنند. باقی افراد از بسیاری زبان های دیگر استفاده می کنند و به نحوی از کاربران انگلیسی زبان و حتی از یکدیگر غافلند.

بنابراین فیس بوک به عنوان یک شبکه اجتماعی می کوشد تا این جمع را اجتماعی تر کند.  از این پس اگر شما استاتوسی را در فیس بوک به زبانی غیر از انگلیسی بنویسید، فیس بوک به شما اجازه می دهد بلافاصله آن را ترجمه کنید. بنابراین میلیون ها فرد این امکان را دارند که نوشته های خود را بلافاصله به ٤٤ زبان ترجمه کرده و در نهایت نوشته هایشان در نیوزفید شما به زبان مادریتان پدیدار شود. 

 فیس بوک برای اولین بار در میان شبکه های اجتماعی فیس بوک در حال آزمایش کردن این قابلیت با عنوان «multilingual composer» است و هدفش برقراری ارتباط همه افراد در سراسر جهان است.  افراد معروف تجاری و هنرمندان محبوب می توانند از این قابلیت استفاده کنند.

 هر روزه حدود ٥٠٠٠ فرد معروف و تجاری نزدیک به ١٠ هزار پست به زبان های مختلف می گذارند که حدودا ٧٠میلیون در روز به نمایش گذاشته می شوند و بیش از یک سوم آنها به زبانی متفاوت دیده می شوند.


منبع: ایتنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین