تبیان، دستیار زندگی
نشست علمی تخصصی قرآن و عترت در جیرفت برگزار می شود
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نشست علمی تخصصی قرآن و عترت در جیرفت برگزار می شود

نشست علمی تخصصی قرآن

تبیان به نقل از گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب، حجت الاسلام جعفر نیک نفس پیش از ظهر امروز ( 13 تیر ) در جمع اصحاب رسانه گفت: در راستای برگزاری جشن رمضان در ماه مبارک رمضان برنامه های مختلفی در شهرستان های جنوب برگزار شده و در حال برگزاری است.

وی افزود: هدف از برگزاری این برنامه ایجاد بستری مناسب جهت استفاده مردم قرآن دوست از این ماه پر فیض و نزدیکی به ذات باری التعالی است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جیرفت بیان داشت: در شهرستان جیرفت نیز یکسری برنامه ها در دست اقدام و برگزاری است که امیدواریم مورد رضایت خداوند و مقبولیت مردم انقلابی جیرفت قرار گیرد.

به گفته وی محفل انس با قرآن کریم شنبه  ( ۱۲تیر )  در مسجد الرسول برگزار می شود و همزمان با این برنامه، اهدای جوایز مسابقات قرآنی نیز انجام می شود.

دبیر اجرایی جشن رمضان در جنوب کرمان عنوان کرد: یکی از برنامه های ویژه جش رمضان برگزاری نشست علمی و تخصصی قرآن و عترت است که سه شنبه شب ( 16 تیر ) در شهر جیرفت برگزار می شود.

حجت الاسلام نیک نفس تصریح کرد: قطعا این برنامه ها دارای نقاط ضعف و قوتی است که انتظار داریم دغدغه مندان عرصه فرهنگ نظرات خود را با ما در میان بگذارند تا بتوانیم در برنامه های پیش رو میزبان و مجری خوبی برای مردم شریف انقلابی جیرفت و جنوب کرمان باشیم.


خبرگزاری شبستان :: Shabestan News

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .