تبیان، دستیار زندگی
تا قبل از انتشار آن نامه، توسط وکیل مهدی طارمی، هیچکس به درستی نمی دانست که پشت پرده اتفاقات چه بوده و چرا این بازیکن ناگهان عوض تمدید قرارداد با پرسپولیس سر از تیم سیزدهم لیگ ترکیه در آورد. به گزارش شفقنا ورزشی، اما عبدالصمد ابراهیمی تیر را به وسط هدف ز
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زمانی برای بریدن پای هدایتی از پرسپولیس

وزارت ورزش چرا ورود نمی کند؟

تا قبل از انتشار آن نامه، توسط وکیل مهدی طارمی، هیچکس به درستی نمی دانست که پشت پرده اتفاقات چه بوده و چرا این بازیکن ناگهان عوض تمدید قرارداد با پرسپولیس سر از تیم سیزدهم لیگ ترکیه در آورد. به گزارش شفقنا ورزشی، اما عبدالصمد ابراهیمی تیر را به وسط هدف زد. او که منصف بودن و پرسپولیسی بودنش جای هیچ شک و شبهه ای نیست در نامه ای شفاف و بی آنکه بخواهد یک جانبه طرف موکلش را بگیرد همه حقیقت را ساده و روان بر زبان آورد.

مهدی طاهرخانی - بخش ورزشی تبیان
مربی پرسپولیس


 مخلص کلام اینکه طارمی زمانی پایش سست شد که حسین هدایتی پنجشنبه شب گذشته در رستوران دوستش، عدد چهار میلیارد و 400 میلیارد تومان را به زبان آورد. رقمی نجومی که اگر برای دو سال هم به طارمی پرداخت می شد او بدون هیچ دغدغه ای در پرسپولیس می ماند. اما طبق افشاگری ابراهیمی، وقتی طارمی به دیدار مدیرعامل پرسپولیس رفت، مشخص شد حرف های هدایتی تنها برای بازارگرمی بوده و او همانند داستان جذب کاوه رضایی پایش را در سر بزنگاه کنار کشیده است.
با این وجود مرد محبوب این روزهای اینستاگرام کماکان با منت از کمک هایش می گوید. به عنوان مثال روز جمعه وقتی یکی از هواداران در صفحه رسمی هدایتی وی را دروغگو و وعده دهنده خطاب کرد، استاد سرانجام کاسه صبرش لبریز شد و و در مقام پاسخگویی بر آمد و مدعی شد تا امروز اکثر خریدها با کمک او بوده است. هدایتی که ادعا کرده بود نمی خواهد زبانش را باز کند و از کارهایش بگوید بااین جمله به صورت دو پهلو به همه کارهایش در نهان اشاره کرد.
اما چه کسی راست می گوید؟ چرا باشگاه دولتی که وزیر ورزش مدیرعامل و اعضای هیات مدیره اش را انتخاب می کند، می بایست محتاج کمک یک هوادار باشد؟ حسین هدایتی برای تصاحب یکی از صندلی های هیات مدیره دور خیز بزرگی را کرد و به شهادت اطرافیان اگر او نبود وحید امیری هم همانند دیگرخریدهای مشترک سرخابی، سراز تیم منصوریان در می آورد اما تا آن روز که هنوز تکلیف هیات مدیره پرسپولیس روشن نشده بود و هدایتی امیدوار به تصاحب یک صندلی بود، کمک کرد و امیری قرمز پوش شد.
 اما بعد از آن که وزیر اعضای جدید هیات مدیره را انتخاب کرد و خبری از نام هدایتی نبود او در پستی طعنه آمیز اعلام کرد کماکان در کسوت یک هوادار  درخدمت پرسپولیس است و باشگاه هر بازیکنی را که اراده کند او مقدمات حضورش را مهیا می سازد. او این حرف را زد اما هیچ بازیکنی توسط او دیگر جذب نشد.
حالا یک بار برای همیشه باید به این بازی سراسر مرموز و ابهام دار عابر بانک در پرسپولیس خاتمه داد.
علی اکبر طاهری که امین وزیر ورزش است و به گفته بازیکنان تا امروز هزار تومن بیشتر از سقف مصوب به هیچ تازه واردی نداده است باید به صورت روشن و کامل ریال به ریال کمک های هدایتی را بگوید. به عنوان مثال روشن سازد این فرد خارج از قرارداد باشگاه چند میلیون تومان به وحید امیری داده است. در ثانی این کمک ها در قالب قرض  بوده یا بلاعوض.
پرسپولیس ممکن است برای نقل و انتقالات دست آخر 20 میلیارد تومان هزینه کند اما به واسطه روشن نبودن کمک های هدایتی او بیش از آنکه خرج کرده منت بر سر باشگاه و هوادارانش بگذارد.
قضیه مهدی طارمی و انتقالش که چون چکشی محکم بر غرور و رویای هواداران پرسپولیس بود نشان داد نمی شود برای باشگاه داری روی امثال هدایتی حساب کرد.
 از این رو بهتر است مدیرعامل باشگاه، ریز کمک های هدایتی را روی سایت بگذارد تا مشخص شود چه کسی در این میان حقیقت را می گوید.
علی اکبر طاهری می خواهد فضا همینگونه مه آلود بماند تا همچنان با افتخار از نوع مدیریتش پیش وزیر بگوید و مدعی شود بر خلاف بهرام افشارزاده من با رقمی کمتر پرسپولیس را بستم. از این رو او هیچ اشاره ای به هدایتی نمی کند. از سوی دیگر هدایتی هم باز اعداد و ارقام و نوع کمکش نمی گوید تا به اندازه کل خریدهای فصل بر سر هواداران با زبان بی زبانی منت بگذارد.
اما اگر وزارت ورزش که پیش از این حسین هدایتی را رد صلاحیت کرده بود، به موقع به قضیه ورود می  کرد حالا این تنش ها و ابهامات به وجود نمی آمد.
طاهری به واسطه نوع قرار داد با رامین رضاییان و عدم اجرای  آن و همچنین جلسه بی نتیجه با طارمی نخستین مقصر این قضایا است و از سوی دیگر حسین هدایتی با رفتار مرموز و کنار کشیدن های تکراری اش در رده دوم قرار دارد اما  شوربختانه حالا بازیکنانی در حال فحش خوردن هستند که در طول فصل گذشته بارها اسباب خوشحالی همین هواداران را مهیا ساختند. به این می گویند، بازی تلخ روزگار.