تبیان، دستیار زندگی
نامه درخواست از وزیر امور خارجه برای پیگیری وضعیت دیپلمات های ایرانی دربند رژیم صهیونیستی (#free4diplomats)، برای امضای الکترونیکی عموم مردم روی سایت فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» قرار گرفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

درخواست برای نجات دیپلمات های اسیر

نامه درخواست از وزیر امور خارجه برای پیگیری وضعیت دیپلمات های ایرانی دربند رژیم صهیونیستی (#free4diplomats)، برای امضای الکترونیکی عموم مردم روی سایت فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» قرار گرفت.

بخش فرهنگ پایداری تبیان

ایستاده در غبار

«جناب آقای دکتر ظریف

وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

سلام

شاید وقتش رسیده باشد یک بار دیگر سراغ پرونده بازی برویم که سال هاست در قفسه های بایگانی وزارت خارجه خاک می خورد.

سی وچهار سال پیش در روز چهاردهم تیر سال 1361 چهار هم وطن، فرسنگ ها دور از مرزهای کشور، در حال انجام وظیفه برای سرزمین مقدسمان، در میان غباری از نیرنگ و دروغ گم شدند. این واقعه تا امروز یکی از طولانی ترین گروگان گیری ها در تاریخ بشر است.

ما امضاء کنندگان این نامه درخواست می کنیم با همه آن توان، تعهد و حساسیتی که از شما سراغ داریم، تلاشی تازه را برای روشن شدن سرنوشت این پاره های تنمان آغاز کنید.

امیدواریم به یاری خداوند و پیگیری موثر شما به زودی سرنوشت این چهار نفر یعنی احمد متوسلیان، سید محسن موسوی، کاظم اخوان و تقی رستگار مقدم روشن شود تا بعد از گذشت بیش از سه دهه باافتخار به آغوش میهن پاک و عزیزمان بازگردند.»

بر اساس این گزارش، علاقه مندان می توانند این نامه را در سایت فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به آدرس (http://istadehdarghobar.ir/letter.php) به صورت الکترونیکی امضا کنند.

همچنین محمدحسین مهدویان، دیروز (جمعه) به مناسبت سالگرد ربوده شدن دیپلمات های ایرانی به همراه چندتن از هم رزمان و خانواده آن ها در برنامه ماه عسل حضور پیدا خواهد کرد و از آن طریق نیز، درخواست برای امضای این نامه خطاب به وزیر امور خارجه را مطرح می کند.

در روز قدس و در غرفه #free4diplomats نیز این نامه به همراه پوسترهای فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» برای امضای الکترونیکی در دسترس بود

علاوه بر این، در روز قدس و در غرفه #free4diplomats نیز این نامه به همراه پوسترهای فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» برای امضای الکترونیکی در دسترس بود.

بر اساس این گزارش، «ایستاده در غبار» پس از دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم سی وچهارمین جشنواره فجر، با ستایش جمعی از اهالی سینما، منتقدان و سیاستمداران روبرو شده است.

این فیلم روایتی از زندگی حاج احمد متوسلیان است که سال ها قبل در لبنان ربوده شد اما در روزهای گذشته، خبرهای مختلفی از سلامت ایشان به گوش می رسد.

کانال تلگرامی رسمی فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» با انتشار ژس ها، مطالب و تیزرهای جدید از آدرس http://telegram.me/istadedarghobar در دسترس عموم علاقه مندان است. همچنین سایت فیلم به آدرس www.istadehdarghobar.ir نیز برای استفاده از تمامی مواد تبلیغاتی و اخبار در دسترس است.


منبع: خبرگزاری فارس