تبیان، دستیار زندگی
علی نصیریان از زبان همسرش
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

علی نصیریان از زبان همسرش

فاطمه بیات همسر استاد علی نصیریان از زندگی با این چهره پیشکسوت دنیای بازیگری گفت.

به گزارش هنرآنلاین به نقل از میزان، فاطمه بیات همسر استاد علی نصیریان با اشاره به آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: چندی پیش سکته کردم، اما خدا را شکر الان حالم بهتر است البته حرکت کردن کمی برایم دشوار است، اما به طورکلی شرایط مطلوبی دارم.

وی با اشاره به چگونگی آشنایی‌اش با علی نصیریان و داستان ازدواجشان تصریح کرد: به طور دقیق به خاطر ندارم اما سال 1336 یا 1337 بود که توسط یکی از اقوام دور به علی نصیریان معرفی شدم.

وی ادامه داد: در ابتدای آشنایی همراه با خانواده اطلاع نداشتیم که نصیریان در کدام بخش از وزارت ارشاد کار می‌کند اما به طور کلی شخصیت اداری وی برای ما خوشایند بود.

بیات یادآور شد: پس از اینکه آشنایی مان بیشتر شد با جزئیات بیشتری ازکار نصیریان آشنا شدم. زمانی که ازدواج کردیم هیچ چیزی نداشتیم و برعکس الان که سطح توقعات بالا رفته، با همان شرایط زندگی خوبی را شروع کردیم.

وی همچنین اظهار کرد: علی نصیریان در ابتدا تمایل داشت که من هم همراه او وارد عرصه بازیگری شوم اما به مرور و با حضور بچه‌ها در زندگی مان شرایط این گونه رقم خورد که درمنزل باشم.

همسر استاد علی نصیریان افزود: ما 3 پسر داریم و 4 نوه که درخارج از ایران زندگی می‌کنند اما اخیراً موفق شدیم پسرکوچکمان را به ایران بیاوریم و از این جهت خوشحالیم که او درهمین کشور و درکنار ما زندگی می‌کند.

وی با اشاره به فعالیت فعلی استاد علی نصیریان گفت: اخیراً پیشنهادهایی به علی نصیریان ارائه شده که آن‌ها را قبول نکرده و دلیل خود را این موضوع ذکر می‌کند که نقش‌های پیشنهادی به شخصیت فیزیکی من نمی‌خورد و باید با هم تناسب داشته باشد.


همسر "بزرگ آقا" همچنین گفت: علی نصیریان هیچ وقت از این شاخه به آن شاخه نپرید و با وجود این که با سفرهایی که به خارج از کشور برای دیدار فرزندانمان داشتیم و اصرارهایی که از جانب بچه‌ها برای ماندن ما در خارج از ایران صورت گرفت نصیریان قبول نکرد و بر این نکته تأکید که من یک هنرمند ایرانی هستم، عاشق آب و خاک سرزمینم هستم و دوست دارم درایران باشم.

بیات همچنین خاطرنشان کرد: ما خیلی ثروتمند نیستیم اما خدا را شکر طی این سال‌ها زندگی آرام و خوبی را سپری کردیم. تصور می‌کنم ازدواج‌هایی که با حضور و آگاهی خانواده‌ها انجام شود از استحکام و بقای بیشتری برخوردار است همانطور که نمونه آن را در ازدواج خودم ونصیریان مشاهده کردم و این موضوع دقیقاً برخلاف شرایطی است که جوان‌ها تصمیم می‌گیرند پس از اینکه چند سال با یکدیگر در ارتباط بودند ازدواج کنند.

هنرانلاین

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .