تبیان، دستیار زندگی
فراخوان شرکت در سومین مسابقه بین المللی «مرگ بر آمریکا» منتشر شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فراخوان مسابقه بین المللی «مرگ بر آمریکا» منتشر شد

فراخوان شرکت در سومین مسابقه بین المللی «مرگ بر آمریکا» منتشر شد.

مسابقه بین المللی «مرگ بر آمریکا»

مسعود شجاعی طباطبایی دبیر هنری جشنواره «مرگ بر آمریکا» است و این جشنواره که سومین دوره آن برگزار می شود برای دو بخش اصلی و جانبی فراخوان داده است.

در بخش های اصلی، ژس، پوستر، کاریکاتور فراخوان شده است و در بخش جانبی مستند، کلیپ، سرود و ترانه.

طبق اعلام فراخوان این جشنواره موضوعاتی چون : چرا مرگ بر آمریکا؟، چرا آمریکا غیرقابل اعتماد است؟، آمریکا و عهدشکنی،  آمریکا و خودبرتربینی،  آمریکا و حقوق بشر، آمریکا و ظلم، آمریکا و اسلام هراسی،  آمریکا و ایران هراسی،  آمریکا در چنبره صهیونیسم جهانی،  آمریکا و استعمار فرانو، دموکراسی دروغین در آمریکا، آمریکا و دیکتاتوری، آمریکا و تروریسم پروری برای هنرمندان پیشنهاد شده است.

جوایز مسابقه بین المللی «مرگ بر آمریکا» در بخش اصلی شامل 100 میلیون ریال برای نفرات اول در هر بخش 50 میلیون ریال برای نفرات دوم در هر بخش و 20 میلیون ریال برای نفرات سوم در هر بخش است. در بخش جانبی جوایز شامل نفرات اول در هر بخش 30 میلیون ریال، نفرات دوم در هر بخش 15 میلیون ریال، نفرات سوم در هر بخش 7 میلیون ریال است.

هیات داوران بخش کارتون را «جیتت کاستانا» از اندونزی? «هیکابی دمیرچی» از ترکیه و«محمود نظری» از ایران تشکیل می دهند. هیات داوران به شکل حضوری در ایران آثار را قضاوت خواهند کرد.

آثار محدودیت زمانی تولید ندارند و کلیه آثاری که تا پایان مهلت اعلام شده ارسال شود در مسابقه شرکت داده خواهند شد. آثار گرافیکی، ژاسی کاریکاتور باید با فرمت JPG و در ابعاد A3 ارسال گردد و حداکثر 5 مگابایت باشند. در بخش مستند و کلیپ بایست کلیه آثار با فرمت mp4 و حداکثر حجم 50 مگابایت باشند.

مهلت ارسال آثار نیز تا 30 مهرماه 1395 اعلام شده است و اعلام نتایج آثار پس از بررسی داوران، طی مراسمی با عنوان اختتامیه جشنواره در تاریخ 16 آذرماه 1395 اعلام خواهد شد.

علاقمندان می توانند برای بارگذاری آثار به سایت http://dw-usa.com/fa مراجعه کنند.


مهر