تبیان، دستیار زندگی
کتاب «غروب غیبت» از سوی انتشارات «دلیل ما» روانه بازار کتاب می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«غروب غیبت» منتشر شد

کتاب «غروب غیبت» از سوی انتشارات «دلیل ما» روانه بازار کتاب می شود.

بخش کتاب و کتابخوانی تبیان

کتاب غروب غیبت

نویسنده کتاب « غروب غیبت» روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: این کتاب درباره دعای عصر غیبت است؛ دعایی که سید بن طاوس درباره خواندن آن تاکید می کند و می گوید، اگر نتوانستید دعاهای عصر جمعه را خوانده و تعقیبات آن را انجام دهید، پس حذر کنید از اینکه خواندن این دعا را ترک کنید.
حجت محمدآبادی ادامه داد: نوشتن این کتاب را از دو سال گذشته آغاز کردم، کتابی که درباره فواید این دعای جامع و در ارتباط با موضوع مهدویت است، در این کتاب سعی شده علاوه بر شرح دعای عصر غیبت، بگونه ای به شبهات نیز پاسخ داده شود، هرچند از شبهه افکنی پرهیز شده است.
وی توضیح داد: این کتاب بگونه ای نوشته شده که اگر خواننده هنگام مطالعه سئوالی به ذهنش خطور کرد بتواند پاسخ را در همین کتاب دریافت کند.
محمد آبادی با بیان اینکه کتابی مشابه «غروب غیبت» پیش از این منتشر شده، افزود: مشابه این کتاب با عنوان «در کوچه های آدینه» توسط علیرضا هزار نوشته شده، که شامل مطالبی است که وی در جلسات خود درباره مهدویت بیان کرده است.
وی با اشاره به قلم زیبای «شرح دعای عصر غیبت» گفت: در این کتاب بخشی از دعای عصر غیبت بطور کامل شرح داده شده اما بخشی دیگر کامل نیست و در حد ترجمه است.
نویسنده کتاب «سبک زندگی برتر» که کتابی نیز در زمینه علوم حوزوی منتشر کرده، افزود: کتاب 110 صفحه ای «غروب غیبت» دارای قطع رقعی است و از هفته آینده وارد بازار می شود.
کتاب «غروب غیبت» از سوی انتشارات «دلیل ما» بزودی وارد بازار خواهد شد.


منبع: ایرنا
www.irna.ir

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .