تبیان، دستیار زندگی
بهرام توکلی ˝برف سرخ˝ را می سازد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بهرام توکلی ˝برف سرخ˝ را می‌سازد

فیلم سینمایی ˝برف سرخ˝ به نویسندگی و كارگردانی بهرام توكلی ساخته می‌شود.

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی "برف سرخ" به نویسندگی و كارگردانی بهرام توكلی و به تهیه كنندگی مسعود ردایی بزودی با انتخاب بازیگران وارد مرحله اولیه پیش تولید خواهد شد و با گزینش عوامل،طی ماه‌های آینده جلوی دوربین خواهد رفت.این فیلم که اخیراً پروانه ساخت خود را دریافت کرده است،دومین همکاری مشترک توكلی و ردایی محسوب می‌شود که نوروز امسال سریال متفاوت "بیمار استاندارد" را به ترتیب در مقام نویسنده و تهیه کننده روی آنتن شبکه یک داشتند.

پیش بینی می‌شود نخستین نمایش این فیلم امسال درجشنواره سی وششم فیلم فجر باشد.

درخلاصه داستان فیلم برف سرخ که یک درام اجتماعی است، آمده:خورشید از سردشت به تهران آمده تا بداند چقدر دیگر زنده خواهد ماند.در مركز درمانی اما، اتفاقات آن طور كه در ذهن اوست پیش نمی‌روند.

بهرام توكلی ساخت فیلم‌های "من دیه گو مارادونا هستم"،"بیگانه"،"آسمان زرد كم عمق"،"اینجا بدون من"،"پرسه در مه" ،"پابرهنه در بهشت" و "عقل سرخ" را در کارنامه خود دارد و این هشتمین فیلم بلند او خواهد بود.

ردایی نیز در کنار سریال بیمار استاندارد به کارگردانی سعید آقاخانی که نوروز امسال پخش شد و واکنش‌های متنوعی را در پی داشت،به عنوان تهیه کننده فیلم‌های سینمایی "سه بیگانه" و "مالاریا" را نیز در نوبت اكران دارد.از این تهیه کننده بزودی سریال "عالیجناب" (سام قریبیان) هم در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

یادآور می‌شود توکلی دو سال پیش برای ساخت "من دیه گو مارادونا هستم"، دیپلم افتخار بهترین كارگردانی را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.او سیمرغ بلورین بهترین كارگردانی برای فیلم "پرسه در مه" و بهترین فیلم اول برای فیلم "پابرهنه در بهشت" را نیز در کارنامه قابل توجه جوایز خود دارد.

هنرانلاین

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .