تبیان، دستیار زندگی
با پایان مرحله یک هشتم نهایی مسابقات یورو 2016 تیم های ایتالیا، آلمان، فرانسه، ولز، لهستان، پرتغال، ایسلند و بلژیک به دور یک چهارم نهایی این رقابت ها صعود کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آلمان، بهترین تیم مرحله یک هشتم نهایی

با پایان مرحله یک هشتم نهایی مسابقات یورو 2016 تیم های ایتالیا، آلمان، فرانسه، ولز، لهستان، پرتغال، ایسلند و بلژیک به دور یک چهارم نهایی این رقابت ها صعود کردند.

بخش ورزشی تبیان
المان

در آخرین شب مرحله حذفی این مسابقات ایتالیا موفق شد با یک بازی برتر اسپانیا، مدافع عنوان قهرمانی را حذف کند و ایسلند که پدیده این مسابقات لقب گرفته دست به کار بزرگی زد و انگلیس را حذف کرد.اما بازی های مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات از فردا پنج شنبه 10 تیر آغاز خواهد شد و تمامی بازی ها ساعت 23:30 به وقت تهران برگزار می شوند.
براین اساس پنج شنبه دو تیم لهستان و پرتغال دراستادیوم ولودروم شهر مارسی آغازگر این مرحله از بازی های یورو خواهند بود و تیم های ولز و بلژیک، آلمان و ایتالیا و فرانسه با ایسلند به ترتیب در روزهای بعدی مسابقه خواهند داد تا چهره 4 تیم پایانی مسابقات مشخص شود.در این بین بدون شک بازی ایتالیا و آلمان بسیار حساس و زیبا خواهد بود، چرا که هر دو از قدرت های فوتبال جهان هستند.
 براساس آمار ثبت شده در این مرحله تیم ملی فوتبال آلمان، به عنوان بهترین تیم از نظر مالکیت توپ شناخته شد.تیم تحت امر یوآخیم لو در بازی منجر به برد 3 بر صفر مقابل اسلواک  ها 1/ 64 درصد بازی توپ را در اختیار داشتند. درهمین حال اما تیم منتخب مرحله یک هشتم نهایی پانزدهمین دوره مسابقات جام ملت های اروپا اعلام شد.
تیم منتخب این مسابقات با سیستم بازی 3-4-3 به این شرح اعلام شده است: دروازه بان: داوید دخه آ (اسپانیا)؛ مدافعان: جورجو کیه لینی (ایتالیا)، ژروم بوآتنگ (آلمان) و اشلی ویلیامز (ولز)؛ هافبک ها: گرزگورز کریچوویاک (لهستان)، رناتو سانچس (پرتغال)، یولیان دراکسلر (آلمان) و ژردان شاقیری (سوئد)؛ مهاجمان: ادن هازارد (بلژیک)، آنتوان گریزمان (فرانسه) و کولبین سیگتورسون (ایسلند).


منبع : گل