تبیان، دستیار زندگی
مرد جوانی با اصابت گلوله کلت شاه کش به شقیقه اش جان باخت و از منزل وی پنج قبضه سلاح غیر مجاز از جمله کلت شاه کش و دولول شکاری کشف و ضبط شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مرگ مرموز یک جوان در تهران با گلوله «شاه کش»

مرد جوانی با اصابت گلوله کلت شاه کش به شقیقه اش جان باخت و از منزل وی پنج قبضه سلاح غیر مجاز از جمله کلت شاه کش و دولول شکاری کشف و ضبط شد.

بخش حقوق تبیان

قتل

حدود ساعت 23 ششم تیر سال جاری مأموران کلانتری 151 یافت آباد خبر مرگ مرد سی و شش ساله ای به نام نادر که بر اثر اصابت گلوله به شقیقه اش در اتاق خواب منزلش جان باخته بود را به بازپرس کشیک قتل اعلام کردند.

دقایقی بعد قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت و کارشناسان پزشکی قانونی در محل اعلام خبر واقع در شهرک صاحب الزمان خیابان فاخری حاضر شدند.

تحقیقات اولیه مأموران حاکی از آن بود که مرد جوان با اصابت گلوله "کلت شاه کش" جان باخته و ظواهر صحنه جرم نشان داد که وی خودکشی کرده است همچنین مأموران با بررسی منزل متوفی موفق به کشف پنج قبضه سلاح از جمله دولول شکاری شدند.

پس از بررسی اولیه صحنه وقوع جرم، تحقیقات از اهالی ساختمان و همسر متوفی صورت گرفت و همسر متوفی در اظهاراتش به بازپرس گفت: 41 سال سن دارم، حدود پنج سال قبل از همسرم قبلی ام جدا شدم و از وی صاحب شش فرزند هستم، بعد از طلاق از همسر سابقم با نادر آشنا شدم، نادر به دلیل مصرف مواد مخدر و «شیشه» از خانواده اش طرد شده بود، مدتی صیغه وی بودم تا اینکه ازدواج کردیم و اکنون یک دختر دو و نیم ساله از او دارم.

وی ادامه داد: شش فرزند همسر قبلی ام نیز در منزل نادر زندگی می کنند، نادر تراشکار بود و به دلیل مصرف ماده مخدر شیشه نتوانسته بود به تراشکاری ادامه دهد و به همین دلیل شغلش را از دست داده بود؛ او همچنین مشکلات روحی و روانی داشت، حدود ساعت 19:15 امروز برای افطاری به مؤسسه خیریه محلمان رفتم و فرزندانم در منزل نبودند، زمانیکه برگشتم هر چه در خانه را زدم نادر در را باز نکرد، به همین دلیل از همسایه ها پیچ گوشتی گرفتم و با کمک اهالی ساختمان در خانه را باز کردم، زمانیکه وارد خانه رفتم با جسد غرق در خون نادر در کنار تخت اتاق خواب مواجه شدم و بعد از آن با پلیس، اورژانس و خانواده همسرم تماس گرفتم.

کارآگاهان این احتمال را دادند که نادر فروشنده غیر مجاز سلاح بوده و از این طریق درآمد کسب می کرده است.

جسد نادر به پزشکی قانونی منتقل شد و در حالیکه بررسی های کارآگاهان در رابطه با این پرونده ادامه داشت یکی از همسایگان متوفی به مأموران اعلام کرد یک قبضه سلاح از داخل منزلش کشف کرده است، همین سرنخ کافی بود که بازپرس امور جنایی تهران دستور بازداشت همسر نادر را صادر کند.

صبح امروز همسر نادر به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهارات تازه اش به قاضی مرادی گفت: بعد از مشاهده جسد نادر با خانواده وی نیز تماس گرفتم و آنها به منزلمان آمدند، برادر نادر گمان کرد که من نادر را به قتل رسانده ام به همین خاطر خانواده اش به من حمله ور شدند، من نیز اسلحه ای را از اتاق برداشتم و به آنها گفتم که نادر با آن خودش را کشته است اما آنها باور نداشتند و قصد کتک زدنم را داشتند.

همسر نادر درباره علت مخفی کردن سلاح در منزل همسایه شان به بازپرس گفت: قصد فرار از دست خانواده نادر را داشتم که در راهروی ساختمان دیدم تعدادی دیگر از اعضای خانواد ه اش و همسایه ها آنجا هستند، پسرم در یک لحظه من را داخل منزل یکی از همسایه ها هل داد، من نیز به دلیل نجات جانم با اسلحه وارد خانه همسایه شدم و چون کسی آنجا نبود، اسلحه را داخل منزلشان پنهان کردم.

پس از اظهارات همسر نادر، وی به اتهام اختفای ادله جرم با دستور بازپرس ویژه قتل پایتخت با صدور قرار وثیقه بازداشت شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.


منبع: تسنیم