تبیان، دستیار زندگی
˝شیر تو شیر˝ در شبکه نمایش خانگی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

˝شیر تو شیر˝ در شبکه نمایش خانگی

فیلم سینمایی ˝شیر تو شیر ˝ به کارگردانی ابراهیم فروزش از 9 تیر ماه در شبکه نمایش خانگی  توزیع شد.

به گزارش هنرآنلاین، سعید خندق آبادی مدیر عامل موسسه هنرهای تصویری سوره ، درباره توزیع نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی "شیر تو شیر" در سطح کشور گفت: "شیر تو شیر" به کارگردانی ابراهیم فروزش و به تهیه کنندگی سیدعلیرضا سبط احمدی از صبح سه شنبه 8تیرماه توسط موسسه هنرهای تصویری سوره در شبکه نمایش خانگی توزیع ‌شد.

وی افزود : فیلم سینمایی "شیر تو شیر " این اثر به واسطه داستانش می‌تواند خانواده‌ها و کودکان را مخاطب خود قرار دهد. سعید خندق آبادی با تاکید برجذابیت های داستانی "شیر تو شیر" افزود: فیلم نامه و داستان " شیر تو شیر" با ظرافت و دقت توسط هوشنگ مرادی کرمانی نوشته شده و مثل سایر نوشته‌های این نویسنده چیره دست به ویژگی‌های بومی و محیطی داستان توجه ویژه و خاصی داشته است .کارگردانی درست و سنجیده ابراهیم فروزش و حضور بازیگران خوب و کار بلدی مثل هدایت هاشمی ، ستاره اسکندری و ... فیلم را به یک اثر با استاندارد کودک تبدیل کرده است.

دی وی دی فیلم سینمایی "شیر تو شیر" شامل پشت صحنه جذاب فیلم و گالری عکس‌های فیلم در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

فیلم "شیر تو شیر" داستان فضل‌الله است که هنگام زایمان همسرش را از دست می‌دهد. بچه او تنها شیر آدمیزاد می‌خورد و همین اتفاق سرآغاز ماجراهای این فیلم در یک روستاست ...

در این فیلم هدایت هاشمی، سینا رازانی، ستاره اسکندری، کتانه افشاری، مائده طهماسبی و لیلا اوتادی ، حسین قاسمی هنر ایفای نقش دارند.

کانال رسمی موسسه هنرهای تصویری سوره در تلگرام از طریق آدرس: telegram.me/vacsoureh_com در دسترس است.

هنرانلاین

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .