سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
وزیر بهداشت؛ مسئولان نمایشگاه قرآن زحمت بسیاری کشیدند و آن طور که من می بینم تولیدات قرآنی نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته است و من از همکاری وزارت ارشاد با این وزارتخانه کمال تشکر را دارم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازدید سید حسن قاضی زاده هاشمی از نمایشگاه قرآن کریم

وزیر بهداشت؛ مسئولان نمایشگاه قرآن زحمت بسیاری کشیدند و آن طور که من می بینم تولیدات قرآنی نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته است و من از همکاری وزارت ارشاد با این وزارتخانه کمال تشکر را دارم.

هومن بهلولی- روابط عمومی

وزیر بهداشت و درمان و در نمایشگاه قرآن

به گزارش ستاد خبری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، وزیر بهداشت در مراسم بازدید از نمایشگاه قرآن اظهار داشت: مشارکت همه سازمان های بهداشت و درمان و دیگر نهادهای ذیربط در ترویج فرهنگ قرآنی سبب پیشرفت علم در کشور می شود و آموزه های قرآنی می تواند در زندگی بسیار اثرگذار باشد.
 
وی بیان کرد: همان طور که کشور ما در قرائت قرآن رتبه اول را در مسابقات داخلی و بین المللی به خود اختصاص داده است من امیدوارم که مردم کشورمان به خصوص جوانانمان در عمل به قرآن رتبه اول را به خود اختصاص دهند تا با تکیه بر آموزه های قرآنی و دینی به موفقیت های فردی و اجتماعی دست یابند.
 

وزیر بهداشت در خصوص بالاتر رفتن سطح بهداشت و ارتباط مستقیم آن با یادگیری قرآن گفت: با تاسیس دارالقرآن های مختلف در مراکز و دانشگاه های وزارت بهداشت سبب بالا رفتن سطح علمی و معنوی دانشجویان پزشکی و سایر رشته ها می شویم.
 
وی یادآور شد: پزشکان و پرستاران با قرائت و عمل به قرآن از کارایی بالاتری در حرفه خود برخوردار شده و من امیدوارم قرآن در بین دانشجویان پزشکی بیش از قبل ترویج یابد.
 
هاشمی عنوان کرد: مسئولان نمایشگاه قرآن زحمت بسیاری کشیدند و آن طور که من می بینم تولیدات قرآنی نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته است و من از همکاری وزارت ارشاد با این وزارتخانه کمال تشکر را دارم.
 
وی تاکید کرد: من امیدوارم سازمان های وابسته به وزارت بهداشت از محصولات قرآنی بهره کافی را ببرند زیرا وقتی سلامت معنوی در بین افراد جامعه وجود نداشته باشد راندمان کاری در استرس پدیدار می شود.
 
وزیر بهداشت تاکید کرد: احکام و آموزه های اسلامی باید سرمشق همه ما باشد زیرا انقلاب اسلامی بر اساس مسائل قرآنی و دینی پیروز شد.
 
شایان ذکر است وزیر بهداشت در حاشیه بازدید نمایشگاه از غرفه های سلامت وزارت بهداشت مانند تغذیه و رژیم درمانی، تست سنتی، مجموع قرآن و نهضت دانشجویی، غرفه قرآن و سلامت ، غرفه قرآن و کودک و سلامت، غرفه وزیت رایگان و تست قند خون، جهاد دانشگاهی ، غرفه رهبری بازدید به عمل آورده و از مشکلات و مسائل آن ها در حوزه پزشکی جویا شد.
 
گفتنی است وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید به معاینه مردم بازدید کننده از این نمایشگاه پرداخت و از نزدیک با مشکلات و مسائل مردم و دانشجویان پزشکی حاضر در نمایشگاه جویا شد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از 24 خرداد تا 8 تیرماه مصادف با 7 تا 22 ماه رمضان به مدت 16 روز از ساعت 18 تا 23:30 واقع در مصلی تهران برگزار می شود.    

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین