تبیان، دستیار زندگی
ها زیاد شعبو هت تریک کرد نخستین جلسه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی مقابل برق شیراز ظهر دیروز و در غیاب ده بازیکن این تیم برگزار شد . به گزارش مهر، این تمرین در ورزشگاه کارگران برگزارشد که 7 بازیکن ملی پوش...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارش تمرین سرخ آبی ها


زیاد شعبو هت تریک کرد

نخستین جلسه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی مقابل برق شیراز ظهر دیروز و در غیاب ده بازیکن این تیم برگزار شد .

به گزارش مهر، این تمرین در ورزشگاه کارگران برگزارشد که 7 بازیکن ملی پوش پرسپولیس در آن غایب بودند و سه بازیکن دیگرنیز به علت آسیب دیدگی و هماهنگی قبلی درتمرین حضورنداشتند.

مهرزاد معدنچی، علیرضا واحدی نیکبخت و حسین بادامکی به علت حضور در تمرینات تیم ملی بزرگسالان ، احسان خرسندی، مهرداد اولادی، علیرضا حقیقی و محمد پروین به خاطر حضور در اردوی تیم ملی امید غایب بودند.

کریم باقری هم به علت آسیب دیدگی درتمرین دیروزحضور نداشت و فرزاد آشوبی که به خاطر سه اخطاره بودن حق همراهی پرسپولیس دربازی با سپاهان را ندارد با اجازه از دنیزلی به استراحت پرداخت.

الونگ الونگ نیز که قراربود به منظورهمراهی تیم ملی کشورش دربازی دوستانه با توگوعازم کامرون شود با مخالفت باشگاه و سرمربی تیم درتهران ماندگارشد و مقررشد وی از روز دوشنبه درتمرینات پرسپولیس حاضرشود.

درتمرین پرسپولیس ابوالفضل حاجی زاده و محمدرضا مامانی نیزپس ازمدتها کاربا توپ را آغازکردند و زیاد شعبومهاجم سوریه ای نیز برای دومین بارهمراه سایربازیکنان به تمرین پرداخت.

گرم کردن، تمرینات تاکتیکی، شوت به دروازه و پرسینگ بخش های اصلی تمرین دیروز بود. بازی درون تیمی بین دوتیم سفید و سبز نیز با گلهای فراوانی همراه بود که درنهایت تیم سفید در این بازی تمرینی به برتری دست یافت که هت تریک زیاد شعبو در این بازی بسیارجالب توجه بود.

فکری و منصوریان به شایعات پایان دادند

تمرین عصر دیروز استقلال با غیبت سه بازیکن، گلزنی بائو و پایان شایعات درگیری فکری و منصوریان پیگیری شد.

در ابتدای تمرین عصر دیروز استقلال که ساعت 15 و در زمین برق آلستوم برگزار شد محمود فکری و علیرضا منصوریان با یکدیگر روبوسی کردند تا به شایعاتی که درخصوص درگیری آنها درتمرین روز گذشته مطرح شده بود، پایان دهند.

بعد از این اتفاق صمد مرفاوی سرمربی تیم فوتبال استقلال به مدت 5 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد ونکاتی را به نفرات حاضر در تمرین گوشزد کرد.

دراین تمرین مجتبی جباری، بهشاد یاورزاده و مرتضی هاشمی زاده حضورنداشتند. جباری نیز به علت مصدومیت دراین تمرین حاضرنشد .

گرم کردن بدنها با انجام تمرینات خاص کششی اولین برنامه تمرینی آبی پوشان بود وپس از آن بازیکنان تمرین آقا وسط را برگزار کردند. تمرین تحت فشار درفضای محدود دیگربخش این تمرین بود که بازیکنان حاضر درتمرین با انگیزه بالا زیرنظرکادرفنی به مرور آن پرداختند .

بازی درون تیمی آخرین مرحله تمرین آبی پوشان بود که گلهای زیادی به همراه داشت اما دراین بین میثم بائو با به ثمررساندن 5 گل با تشویق صمد مرفاوی مواجه شد. ضمن اینکه یونگ مربی جدید تیم استقلال هم در این تمرین حضور نداشت.

برد ناپلئونی پرسپولیس در شیراز

استقلال در خانه هم بی خطر بود