سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گروه کودک و نوجوان شبکه دوم سیما هر شب از ساعت 21 تا 22 با حضور در بخش کودک نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به ضبط برنامه عمو مهربان و خاله رویا اقدام می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور گروه کودک و نوجوان شبکه دوم سیما در نمایشگاه قرآن

گروه کودک و نوجوان شبکه دوم سیما هر شب از ساعت 21 تا 22 با حضور در بخش کودک نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به ضبط برنامه عمو مهربان و خاله رویا اقدام می کند.

هومن بهلولی- روابط عمومی

شبکه دوم سیما

به گزارش ستاد خبری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، این گروه که به مدت 12 شب در بخش کودک نمایشگاه قرآن حضور خواهند داشت به اجرای بخش های نمایشی، گزارشی، داستان های قرآنی و پوشش فعالیت غرفه های این بخش از نمایشگاه قرآن اقدام خواهند کرد.

گفتنی است،تهیه کنندگی این برنامه به عهده "سید مجتبی ظریفیان"، کارگردانی آن با "آزیتا رضایی" و مجری آن نیز "بهار جهاندوست" است. این برنامه سازان در تلاش برای تشویق و ترغیب اولیاء و آشنایی کودکان با قرآن کریم و به ویژه مفاهیم این کتاب آسمانی به عنوان شعار این دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم هستند.

لازم به ذکر است،براساس برنامه ریزی صورت گرفته همه روزه از ساعت 15 تا 16 نیز به مدت بیست دقیقه برنامه ضبط شده این گروه از بخش کودک نمایشگاه بین المللی قرآن کریم توسط شبکه دوم سیما پخش می شود.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از 24 خرداد ماه تا 8 تیر ماه مصادف با 7 تا 22 ماه مبارک رمضان به مدت 16 روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت 18 الی 23:30 برگزار می شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین