سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
آیین رونمایی از «رصد نمای بین المللی» به همت موزه آستان قدس حضرت معصومه(س)،روز شنبه پنجم تیر ماه همزمان با نوزدهمین روز از ماه مبارک رمضان در غرفه موزه حضرت معصومه(س) برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رونمایی از «رصد نمای بین المللی» در بخش هنری نمایشگاه قرآن

آیین رونمایی از «رصد نمای بین المللی» به همت موزه آستان قدس حضرت معصومه(س)،روز شنبه پنجم تیر ماه همزمان با نوزدهمین روز از ماه مبارک رمضان در غرفه موزه حضرت معصومه(س) برگزار می شود.

هومن بهلولی- روابط عمومی

بخش رصد نمای بین المللی

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد صادقی، مدیر غرفه آستان حضرت فاطمه معصومه(س) در گفت و گو با ستاد خبری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، گفت:در اولین روزهای آغاز  طرح تحول جامع موزه آستان مقدس حضرت معصومه(س)، طرح پژوهشی کلانی با عنوان تدوین «رصد نمای بین المللی خدمات موزه های برتر جهان» کلید خورد.

وی افزود: در این طرح پژوهشی، گروهی از پژوهشگران متبحر در عرصه رصد بین المللی ،سرویس ها و خدمات یکصد موزه برتر دنیا را در 21 کشور مورد بررسی و مطالعه دقیق قراردادند و پس از گذراندن فرآیند رصد و ترجمه متون، به تدوین این رصدنامه پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی تصریح کرد: در این رصد نما، انواع خدمات و سرویس هایی که می توان با استفاده از آنها فضای صامت موزه ها را شکست و یک فضای تعاملی مرتبط با آموزش عمومی و آموزش عالی با چرخه اقتصادی مناسب ایجاد کرد و به انواع مخاطبان از حیث سن و جنسیت خدمت رسانی کرد، آمده است و       می تواند راهنمای مناسبی برای موزه داران کشور باشد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از 24 خرداد ماه تا 8 تیر ماه مصادف با 7 تا 22 ماه مبارک رمضان به مدت 16 روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت 18 الی 23:30 برگزار می شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین