سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرانجام سرمربی تیم ملی به اعتراضات سرمربی پرسپولیس واکنش نشان داد که قطعاً آتش اختلاف بین این دو را شعله ورتر خواهد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بیانیه شدیداللحن کی روش علیه سرمربی پرسپولیس منتشر شد

سرانجام سرمربی تیم ملی به اعتراضات سرمربی پرسپولیس واکنش نشان داد که قطعاً آتش اختلاف بین این دو را شعله ورتر خواهد کرد.

بخش ورزشی تبیان
برانکو، کی روش

کارلوس کی روش سرانجام با بیانیه ای که بر روی فیس بوک شخصی خود منتشر کرد، به مسائل اخیر در خصوص تیم ملی و عدم حضور ملی پوشان در تمرینات پرسپولیس که اعتراض برانکو ایوانکوویچ را در پی داشته، واکنش نشان داد.
کی روش در بیانیه خود چنین نوشته است:
«طبیعت انسانی بالاتر از فرهنگ، مذهب و یا رنگ پوست است. مهم نیست که شما سفید، سیاه، سرخ یا زرد پوست باشید. شما اگر با عقاب ها نشست و برخواست کنید پرواز را یاد خواهید گرفت، اگر با گرگ ها بنشینید زوزه خواهید کرد و اگر با مارها وقت بگذرانید کاری جز خزیدن و سم تف کردن نخواهید کرد و متاسفانه من می توانم این بازی های شما را پیش بینی کنم.
مثل همیشه من تلاش کردم تا بهترین کارم را انجام دهم و صادقانه برنامه های مورد نیاز تیم ملی را پیاده کنم، نه برای تیم ملی کارلوس کی روش بلکه برای تیم ملی ایران.
تیم ملی باید در اولویت باشد و همه چیز در راستای منافع تیم ملی باشد، اما متاسفانه یک بار دیگر این طور نشد و از آنجایی که یک بار دیگر عده ای به این موضوع اهمیت نمی دهند من می خواهم به این عده بگویم که شما می توانستید احترام مرا داشته باشید اما از حالا به بعد فقط بی تفاوتی مرا خواهید داشت.


منبع: آخرین خبر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین