سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر بخش حوزوی نمایشگاه قرآن با اشاره به عرضه 200 اثر جدید قرآنی در بخش حوزوی بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن، گفت: در این دوره از نمایشگاه، 36 مرکز و نهاد حوزوی در این بخش از نمایشگاه به ارایه دستاوردهای خود می پردازند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عرضه 200 اثر جدید قرآنی در بخش حوزوی نمایشگاه قرآن

مدیر بخش حوزوی نمایشگاه قرآن با اشاره به عرضه 200 اثر جدید قرآنی در بخش حوزوی بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن، گفت: در این دوره از نمایشگاه، 36 مرکز و نهاد حوزوی در این بخش از نمایشگاه به ارایه دستاوردهای خود می پردازند.

هومن بهلولی- روابط عمومی

حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن طیب حسینی

به گزارش تبیان، در نشست تشریح فعالیت بخش حوزوی نمایشگاه قرآن که روز شنبه 29 خرداد ماه در نمایشگاه قرآن برگزار شد،حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن طیب حسینی، مدیر بخش حوزوی نمایشگاه قرآن گفت: بخش حوزوی در دوازدهمین سال حضور در این نمایشگاه به ارایه دستاوردهای قرآن و عترت یکسال اخیر خود پرداخته است.

وی با اشاره به عرضه 200 اثر جدید قرآنی در بخش حوزوی بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن، گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در این دوره از نمایشگاه، 36 مرکز و نهاد حوزوی در این بخش از نمایشگاه حضور پیدا کرده و به ارایه دستاوردهای خود می پردازند.

مدیر بخش حوزوی نمایشگاه قرآن تصریح کرد: برگزاری میزگرد نقد و بررسی فیلم های سینمایی، میزگرد نقد و پاسخ به شبهات، شب شعر قرآنی با حضور طلاب شاعر و نشست ویژه شهدای روحانی مدافع حرم نیز بخش دیگری از برنامه های بخش حوزوی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین طیب حسینی با اشاره به رونمایی از آثار فاخر حوزوی در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، ادامه داد: یکی از بخش های پر مراجعه امسال قسمت مشاوره بوده است که در آن در خصوص مباحثی متعددی از قبیل احکام شرعی، خانواده، حدیث، دعا، خرافات، پاسخ به شبهات، ادیان و اخلاق مشاوره های لازم به مراجعه کنندگان ارایه می شود.

وی در پایان اظهارداشت: بخش حوزوی نمایشگاه قرآن بخش محتوایی این رویداد قرآنی است و علاقه مندان می توانند محتوای ارزشمند قرآن را از این بخش دریافت کنند.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از 24 خرداد ماه تا 8 تیر ماه مصادف با 7 تا 22 ماه مبارک رمضان به مدت 16 روز در رامصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت 18 الی 23:30 برگزار خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین