سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سه فرد دیگری که در این پرونده مطرح بودند نیز به حبس ۹۱روزه محکوم شدند و ما قطعا به حکم صادره اعتراض می کنیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جوانفکر به حبس محکوم شد

 سه فرد دیگری که در این پرونده مطرح بودند نیز به حبس 91روزه محکوم شدند و ما قطعا به حکم صادره اعتراض می کنیم.

بخش سیاست تبیان
احمدی نژاد

جوانفکر به حبس محکوم شد.  قهرمان شجاعی (وکیل مدافع علی اکبر جوانفکر) در خصوص جزئیات حکم صادره برای مشاور رسانه ای رییس دولت دهم گفت : "دادگاه پس از بررسی پرونده و دفاعیات موکل، جوانفکر را به 91روز حبس تعزیری محکوم کرد."
وی در خصوص سایر احکام این پرونده نیز گفت: سه فرد دیگری که در این پرونده مطرح بودند نیز به حبس 91روزه محکوم شدند. وکیل مدافع جوانفکر در خصوص رای دادگاه گفت : "قطعا به حکم صادره اعتراض می کنیم."

ما متهم بودیم در برابر ورود مقامات قضایی به روزنامه ایران تمرد کرده ایم و ما را به ایستادگی در برابر دستور مقام قضایی متهم کرده اند

هفتم دی سال گذشته بود که دادگاه رسیدگی به پرونده جوانفکر با شکایت دادستانی تهران به اتهام تمرد در برابر ماموران قضایی و انتظامی در شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت برگزار شد. پس از برگزاری جلسه نخست، قاضی حیدری به کیفرخواست صادره ایراداتی گرفت و پرونده برای رفع ایرادات و نواقص مدنظر دادگاه به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه بازگشت تا به سوالات پاسخ داده شود.
شعبه بازپرسی پس از انجام بررسی های لازم و رفع نواقص مورد نظر قاضی، پرونده را دوباره به شعبه دادگاه بازگرداند تا دومین جلسه رسیدگی به اتهامات مشاور رسانه ای رئیس دولت دهم نهم خرداد برگزار شود.
پس از برگزاری جلسه دوم دادگاه ، جوانفکر در جمع خبرنگاران گفت : "امروز جلسه دوم و البته آخر دادگاه بود که در آن علاوه بر من سه تن از همکارانم نیز حضور داشتند که هر یک از آنها توضیحات خود را ارائه کردند. ما متهم بودیم در برابر ورود مقامات قضایی به روزنامه ایران تمرد کرده ایم و ما را به ایستادگی در برابر دستور مقام قضایی متهم کرده اند."منبع : خبرگزاری مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین