سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
عکاسان نیز در جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها شرکت می کنند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عکاسان نیز در جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها شرکت می کنند

 
جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی

حسین ابراهیمیان روز یکشنبه در گفت و گو با تبیان به نقل از خبرنگار ایرنا افزود: جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها از سری برنامه های چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) است؛که در بخش های مختلف برگزار می شود.
وی اظهار کرد: در بخش اصلی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری می توانند آثار خود را در شش رشته تیتر، سرمقاله و یادداشت ، خبر ، گزارش، مصاحبه و مقاله به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی با بیان اینکه عکس رضوی از بخش های ویژه جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها است، اظهار کرد: عکاسان می توانند عکس ها و گزارش های تصویری خود را با موضوع زیارت، پیاده روی زائران، جشن های ولادت و ایام شهادت حضرت رضا(علیه السلام) و برنامه های موضوعی جشنواره امام رضا (علیه السلام) که در رسانه های کشور منتشر شده است، ارسال کنند.
ابراهیمیان، آثار رادیویی و تلویزیونی را از جمله بخش های ویژه جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها ذکر کرد و افزود: فعالان عرصه رادیو و تلویزیون می توانند آثار تولیدی خود را در دو رشته خبر و گزارش خبری در محورهای ذکر شده به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی، شعر رضوی را از دیگر بخش های جشنواره جلوه های رضوی در رسانه ها خواند و بیان کرد: شرکت کنندگان می توانند اشعار خود را با موضوع امام رضا(علیه السلام) که در یکی از نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری کشور درج شده است را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
ارسال آثار از طریق سایت gilan.shmstoos.ir به همراه تکمیل فرم الکترونیک و مشخصات فردی و حرفه ای امکان پذیر است.
آخرین مهلت ارسال آثار سیزدهم تیرماه سال جاری ،و زمان برگزاری اختتامیه جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها بیست و یکم مردادماه 95 عنوان شده است.
1881/6070


www.irna.ir

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین