سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کریمی: در ماجرای برانکو و کی روش، حق با برانکو است/ لژیونرها هم می توانند با باشگاه شان تمرین نکنند؟
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دفاع جادوگر از پروفسور

مربی پیشین تیم ملی خاطرنشان کرد: باشگاه ها میلیاردها هزینه می کنند و اگر نتیجه نگیرند غیر از سرمربی چه کسی پاسخگو است؟ شما به لژیونرها نگاه کنید، آیا آنها هم می توانند و اجازه دارند با تیم هایشان تمرین نکنند؟

بخش ورزشی تبیان
کریمی

علی کریمی درباره رقابت های یورو 2016 گفت: بازی خیلی خوبی در این مسابقات ندیدم که در سطح اول اروپا باشد، همه ما از تیم های همیشه مدعی همانند آلمان، اسپانیا و فرانسه انتظار بیشتری داریم اما تاکنون بازی خوبی از این تیم ها ندیده ایم. شاید با حساس تر شدن مسابقات کیفیت بالاتر رود.
وی در مورد خریدهای پرسپولیس برای حضور در لیگ شانزدهم عنوان کرد: هر مربی براساس تفکراتش بازیکنانی را جذب می کند. در حال حاضر شناخت برانکو کامل تر از قبل شده و باید به تفکراتش احترام گذاشت، همه ما امیدواریم پرسپولیس فصل خوبی را آغاز کند و به پایان برساند و هوادارانش را شاد کند.
کریمی ادامه داد: پرسپولیس هواداران زیادی دارد که همه آنها منتظر موفقیت این تیم هستند، امیدوارم این اتفاق رخ دهد و لیگ شانزدهم به لیگی خوب برای پرسپولیس تبدیل شود.

کاپیتان پیشین پرسپولیس در پاسخ به این سوال که برانکو از عدم حضور بازیکنان ملی پوش در تمرینات پرسپولیس دلخور و به همین دلیل از کی روش ناراحت است، اظهار داشت: در این ماجرا حق با برانکو است. زمانی که تیم ملی بازی دارد و بازیکنان به اردو دعوت می شوند اولویت با تیم ملی است و همه باشگاه ها باید همکاری کنند اما حالا که تیم ملی در شهریورماه بازی دارد و تیم های لیگ برتری در آغاز فصل بدنسازی هستند باید به سرمربی های تیم ها حق داد که همه نفراتشان را در اختیار داشته باشند و البته که باید در این شرایط به ملی پوشان فشار کمتری وارد شود.
کریمی درباره اینکه برانکو اعلام کرده در صورت غیبت بازیکنان ملی پوش در تمرینات آنها را جریمه خواهد کرد، گفت: بازیکنان با باشگاه ها قرارداد دارند و برانکو نمی تواند با تیم ناقص در تمرینات کار تاکتیکی انجام دهد و در زمان مسابقات از ملی پوشان استفاده کند. یادم هست که اگر بازیکنی به تیم ملی دعوت می شد و از حضور در این تیم امتناع می کرد خط می خورد اما الان شرایط برعکس شده است. واقعا در اروپا هم همینگونه است؟


وی افزود: از تاج به عنوان رئیس فدراسیون انتظار دارم همانگونه که در پست های قبلی اش موفق و تاثیرگذار بوده در این مورد و سایر مسائل نظارت دقیق تری داشته باشد و با تغییرات اساسی در فدراسیون روند بهتری را برای فوتبال کشورمان رقم بزند.
مربی پیشین تیم ملی خاطرنشان کرد: باشگاه ها میلیاردها هزینه می کنند و اگر نتیجه نگیرند غیر از سرمربی چه کسی پاسخگو است؟ شما به لژیونرها نگاه کنید، آیا آنها هم می توانند و اجازه دارند با تیم هایشان تمرین نکنند؟
کریمی با اشاره به قانون فیفا گفت: پس در این میان قانون فیفا دی و روزهایی که تیم ملی می تواند طبق قانون به میدان برود، چه می شود؟ اگر ملی پوشان در شرایط تمرین باشند و به موقع به اردو اضافه شوند خیلی بیشتر و بهتر می توانند به تیم ملی کمک کنند. در مجموع باید طوری برنامه ریزی شود که نه تیم ملی ضرر کند و نه باشگاه ها.


منبع : خبرآنلاین

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین