سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تلگرام در نسخه ۳.۱۰ خود، به کاربران قابلیت پیش نویس کردن پیام ها و مشاهده تصویر در تصویر را ارایه کرده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قابلیت های جدید تلگرام چیست؟

  تلگرام در نسخه 3.10 خود، به کاربران قابلیت پیش نویس کردن پیام ها و مشاهده تصویر در تصویر را ارایه کرده است.

بخش ارتباطات تبیان
 شبکه اجتماعی

تلگرام برای بسیاری از کاربران در ارتباطات تجاری جایگزین ایمیل شده است. در این پیام رسان، گاهی اتفاق می افتد در میان یک پیام مهمی که قصد دارید بفرستید، فردی به شما پیام می دهد و شما به کلی پیام مورد نظر را فراموش می کنید. اما با آخرین آپدیت تلگرام، دیگر چنین مشکلی نخواهید داشت.
امروز تلگرام با ارائه جدیدترین نسخه خود، (نسخه 3.10) قابلیت پیش نویس (draft) را معرفی کرده است، به طوری که پیام هایی که پایان نیافته اند در لیست پیام ها به طور واضح دیده می شوند و پیام هایی که حاوی پیش نویس هایی هستند که هنوز فرستاده نشده اند، به بالای لیست منتقل می شوند.

نکته دیگر اینکه تمام این پیش نویس ها بر روی تمامی دستگاه های شما هماهنگ شده و اگر یک پیام را روی گوشی خود آغاز کرده اید، می توانید آن را از رایانه خود دنبال کنید.

 شبکه اجتماعی

با جدیدترین نسخه تلگرام، این قابلیت فراهم شده تا در سیستم عامل iOS، ویدیوهای یوتیوب و ویمو (Vimeo) را در یک پنجره جدید مشاهده کنید. دکمه ای جدید به سمت راست ویدیوها اضافه شده که با ضربه زدن رو ی آن، می توانید ویدیو را کوچک کرده و در حالی که کارهای دیگری انجام می دهید، به گوش دادن و نگاه کردن به آن بپردازید.

شما همچنین می توانید ویدیوی کوچک شده را روی صفحه مورد نظر خود بیاورید. در آیپدها، می توانید حتی در شرایطی که اپلیکیشین دیگری را باز کرده اید، ویدیوهای که در حالت PiP قرار دارند را مشاهده کنید. قابلیت PiP به زودی در یکی از نسخه های بعدی تلگرام برای تمامی ویدیوها در دسترس قرار می گیرد.

 شبکه اجتماعی

کاربران اندروید با نسخه بالاتر از 4.1 نیز از قابلیتی جدید پخش ویدیوها بهره خواهند برد.

تلگرام در وبلاگ خود اظهار کرده است: ما طراحی تلگرام را در تمام برنامه های خود ارتقا داده و همچنین تغییراتی در تلگرام دسکتاپ داده ایم و مشخصات صفحات را به طور کامل نونما کرده ایم. در تلگرام در تلاش هستیم تا مرز آنچه که می توانید با یک اپلیکیشن پیام  رسان انجام دهید را گسترش دهیم. منتظر آپدیت های جدیدی که به زودی می آیند باشید.منبع:ایتنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین