سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سی روز با پیامبر(ص) عنوان جدیدترین کتابی است که در ٩ جلد ویژه کودکان از سوی انتشارات قدیانی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عرضه شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سی روز با پیامبر(ص) در نمایشگاه قرآن

سی روز با پیامبر(ص) عنوان جدیدترین کتابی است که در ٩ جلد ویژه کودکان از سوی انتشارات قدیانی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عرضه شده است.

هومن بهلولی- روابط عمومی

کتاب سی روز با پیامبر(ص)

به گزارش تبیان، انتشارات قدیانی با ٣٥٠ عنوان کتاب در حوزه های کودک و نوجوان و بزرگسالان با محوریت اهل بیت(س)، پیامبران و امامان در نمایشگاه قرآن حضور دارد.

سی روز با پیامبر(ص) شامل ٣٦٥ حکایت از زندگی حضرت محمد(ص) است. این کتاب قصه واره های تاریخ زندگی پیامبر گرامی اسلام(ص) و زندگی نامه دقیق و صحیح  کاملی است که به زبان ساده کودکانه نوشته شده است.

لازم به ذکر است،در مقدمه این کتاب آمده است: این کتاب پنجره کوچکی رو به دنیای بزرگ و زندگی پر ماجرای پیامبر گرامی اسلام (ص) را برای کودکان بازمی کند.

سی روز با پیامبر(ص) به روایت "حسین فتاحی" با تصویر گری "منصوره محمدی" در ٩ جلد و شمارگان دو هزار ٢٠٠ نسخه و با تخفیف ویژه نمایشگاهی به قیمت دو هزار و ٢٠٠ تومان عرضه شده است.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از ٢٤ خرداد ماه تا ٨ تیر ماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١٦ روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ١٨ الی ٢٣:٣٠ برگزار می شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین