سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون اول رئیس جمهور خطاب به اعضای هیات دولت اعلام کرد: لازم است به فوریت فهرستی از مجموعه دریافتی متوسط یكسال اخیر مدیران ارشد دستگاه ها را ارسال كنید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جزئیات دستور فوری به اعضای دولت

معاون اول رئیس جمهور خطاب به اعضای هیات دولت اعلام کرد: لازم است به فوریت فهرستی از مجموعه دریافتی متوسط یكسال اخیر مدیران ارشد دستگاه‌ها را ارسال كنید.

بخش اقتصاد تبیان
حقوق نجومی

 اسحاق جهانگیری از اعضای هیات دولت خواست با فوریت فهرستی از مجموعه دریافتی متوسط یكسال اخیر مدیران ارشد دستگاه ها اعم از معاونین، رؤسای سازمان‌های وابسته، مدیران عامل و اعضاء هیأت مدیره شركت‌ها و بانک ها و مؤسسات وابسته را حداكثر ظرف‌ مدت یک هفته تا تاریخ ۹۵.۰۳.۳۱ ارسال نمایند.

معاون اول رئیس جمهور اظهارداشت: در پی دستور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور به معاون اول رییس جمهور مبنی بر شناسایی موارد تخلف و سوء استفاده در پرداخت‌های غیر متعارف به برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، اسحاق جهانگیری طی نامه ای خطاب به اعضای هیات دولت دستور رسیدگی موضوع را به شرح ذیل صادر كرد:

اعضاء محترم هیأت دولت
در اجرای دستور رییس‌جمهور محترم و بمنظور سامان بخشی به پرداخت‌ها و رسیدگی به موارد پرداخت‌های غیر متعارف ناشی از برخی مقررات تبعیض آمیز و نادرست و یا تخلف از مقررات، لازم است با فوریت فهرستی از مجموعه دریافتی متوسط یكسال اخیر مدیران ارشد آن دستگاه اعم از معاونین، رؤسای سازمان‌های وابسته، مدیران عامل و اعضاء هیأت مدیره شركت‌ها و بانک ها و مؤسسات وابسته كه بنحوی در انتخاب مدیران آنها نقش دارید حداكثر ظرف‌ مدت یك هفته (تا تاریخ ۹۵/۳/۳۱) برای اینجانب ارسال نمایید. بدیهی است برای ایجاد وحدت رویه از این تاریخ رعایت ضوابط اجرایی بودجه سال ۹۵ و سایر مقرراتی كه وضع شده است و یا طی روزهای آینده ابلاغ می‌گردد، ضروری و الزامی است.

معاون اول رییس جمهور همچنین از رییس كل دیوان محاسبات كشور و رییس سازمان بازرسی كل كشور نیز خواسته است چنانچه فهرستی در این خصوص دارند برای وی ارسال كنند.


منبع: مهر


 

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین