سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فصل نقل و انتقالات لیگ برتر ایران همچنان روزهای پر تب و تابی را پشت سر می گذارد و تیم ها تلاش دارند بهترین بازیکنان را جذب خود کنند. استقلال و پرسپولیس روز یکشنبه ساعات آرامی را پشت سر گذاشتند اما این آرامش حکم آرامش قبل از توفان را خواهد داشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آرامش قبل از توفان در فصل نقل و انتقالات

فصل نقل و انتقالات لیگ برتر ایران همچنان روزهای پر تب و تابی را پشت سر می گذارد و تیم ها تلاش دارند بهترین بازیکنان را جذب خود کنند. استقلال و پرسپولیس روز یکشنبه ساعات آرامی را پشت سر گذاشتند اما این آرامش حکم آرامش قبل از توفان را خواهد داشت.

فرآوری :معتمد- بخش ورزشی تبیان
نقل و انتقالات

از استقلال خبر می رسد که این تیم باب مذاکره را با باشگاه گسترش فولاد برای جذب داریوش شجاعیان پدیده شیرازی فصل گذشته لیگ را باز کرده است. مقداد نجف نژاد، رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در این باره گفته است: " ما هم گزینه هایی داریم که برای جذب آنها وارد مذاکره شده ایم. من خودم دیشب با آقای کمالوند تماس گرفتم که موفق به صحبت با او نشدم. با این حال بازهم زنگ می زنم تا مذاکرات را برای جذب داریوش شجاعیان آغاز کنیم." در همین رابطه مسئولان باشگاه گسترش فولاد در تماس با "ورزش سه" اعلام کردند از سوی استقلالی ها هیچ مذاکره ای برای جذب شجاعیان انجام نشده است. آنها تاکید کردند که شجاعیان را به هیچ دیگری نمی دهند و او لیگ شانزدهم قطعا پیراهن گسترش را برتن می کند.

پرسپولیس به دنبال ترابی

 سرخ های پایتخت هم پس از موفقیت در جذب علیرضا بیرانوند، وحید امیری، سید جلال حسینی و ساسان انصاری دست روی بازیکنی گذاشته اند که در این یک سال اخیر پدیده فوتبال ایران بوده است.

مهدی ترابی ستاره نوظهور فوتبال ایران پس از درخشش با پیراهن تیم ملی در رادار پرسپولیس قرار گرفته و بعید نیست این بازیکن هم راهی تیم محبوب تهرانی شود. این بازیکن درباره پیشنهاد پرسپولیس گفت: هنوز هیچ اتفاقی جدیدی رخ نداده است. من با حسین فرکی جلسه خوبی را برگزار کردم. او با صحبت هایش به من ثابت کرد که دنبال پیشرفتم است. نمی دانم چه شرایطی پیش می آید اما امیدوارم هرچه اتفاق می افتد، خیر باشد.

مسئولان باشگاه گسترش فولاد در تماس با "ورزش سه" اعلام کردند از سوی استقلالی ها هیچ مذاکره ای برای جذب شجاعیان انجام نشده است. آنها تاکید کردند که شجاعیان را به هیچ دیگری نمی دهند و او لیگ شانزدهم قطعا پیراهن گسترش را برتن می کند. 

او صحبت هایش را اینطور ادامه می دهد: همه چیز درباره آینده ام روشن می شود. قرار است به دیدار مدیرعامل باشگاه سایپا بروم و در این جلسه فکر می کنم تکلیفم روشن شود. الان نمی توانم هیچ اظهارنظری انجام دهم و برای روشن شدن وضعیتم باید صبر کنید. با این حال مدیرعامل باشگاه سایپا با رد این موضوع گفت: من فکر می کنم آن قدر در این مورد صحبت کردیم که کم کم در حال لوث شدن است، من واقعا نمی دانم این حرف ها چطور مطرح می شود. او ادامه داد: ما از همان ابتدا عنوان کردیم سیاست این باشگاه بر حفظ مهدی ترابی است و بر این موضع خود نیز پافشاری می کنیم، اصلا در این رابطه تاکنون با کسی حرفی نزدیم و بحثی در میان نبوده است که حالا بخواهیم راجع به کم و کیف آن صحبت کنیم. حرف ما در این باره یک کلام است و آن هم اینکه این بازیکن در تیم سایپا باقی خواهد ماند. درویش ادامه داد: این صحبت ها تنها در رسانه ها مطرح می شود و هرگز صحت نداشته است و اصلا بحثی پیرامون انتقال ترابی نداشتیم، همه رسانه ها این روزها ارتباط برقرار می کنند که فلان مربی و یا فلان مدیر گفته ترابی انتقال داده می شود و من هم مجبورم بگویم بروید از همان مربی یا مدیر بپرسید زیرا از نظر من اصلا امکان پذیر نیست.


منبع با تلخیص از سایت ورزش 3

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین