سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
زیارتگاه حضرت ابوالفضل(ع) در کابل از جمله زیارتگاه های مورد توجه شیعیان افغانستان و پیروان دیگر مذاهب این کشور است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل

زیارتگاه حضرت ابوالفضل(ع) در کابل از جمله زیارتگاه های مورد توجه شیعیان افغانستان و پیروان دیگر مذاهب این کشور است.

 

قبس زعفرانی-بخش سیاست تبیان

 

زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل

 

یکی از زیارتگاه های مورد توجه شیعیان افغانستان، زیارتگاه ابوالفضل العباس(ع) پرچمدار اباعبدالله الحسین(ع) است. این زیارتگاه در منطقه «مرادخانی» شهر کابل، پایتخت افغانستان قراردارد.
این زیارتگاه همواره مشتاقان آن حضرت و پیروان اهل بیت عصمت و طهارت برای تبرک و زیارت به ویژه در ایام عاشورا و اربعین حسینی جذب خود کرده است.

 

زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل زیارتگاه حضرت ابوالفضل العباس(ع) در کابل

منبع: خبرگزاری اوا – شفقنا


 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین