سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
باشگاه الاهلی به صورت رسمی خبر خروج دژاگه را رسانه ای کرد.اینک پرسپولیسی ها می خواهند با کمک هدایتی، اشکان دژاگه را جذب کنند اما شاید در بهترین حالت 50 درصد شانس این کار را داشته باشند چرا که مشکلات متعددی پیش روی قرمزهاست.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کمک هدایتی برای صید بزرگ پرسپولیس

 باشگاه الاهلی به صورت رسمی خبر خروج دژاگه را رسانه ای کرد.اینک  پرسپولیسی ها می خواهند با کمک هدایتی، اشکان دژاگه را جذب کنند اما شاید در بهترین حالت 50 درصد شانس این کار را داشته باشند چرا که مشکلات متعددی پیش روی قرمزهاست.

مهدی طاهرخانی - بخش ورزشی تبیان
دژاگه

اگرچه همه حواس نقل و انتقالات لیگ ایران فعلا روی وحیدی امیری است و برای سرخابی ها اهمیت ویژه ای پیدا کرده که این بازیکن سرانجام چه تصمیمی می گیرد ، اما در چنین شرایطی، قرمزها در حال یک صید بسیار بزرگ هستند.
اشکان دژاگه دیگر جایی در تیم الاهلی قطر ندارد و می بایست به همراه جواد نکونام و حتی زولا سرمربی این تیم، الاهلی را ترک کند. وقتی این خبر به صورت رسمی از سوی باشگاه الاهلی مخابره شد، باشگاه پرسپولیس همه توان خود را به کار بست تا اشکان را جذب کند. اما مشکل بسیار بزرگ، رقم قرارداد دژاگه است. مدیربرنامه های وی اعلام کرده که به هیچ عنوان او زیر یک میلیون دلار نمی گیرد. اما پرسپولیس برای جذب دژاگه در نظر دارد تا پای حسین هدایتی را به میان بکشد. هدایتی چندی قبل به صورت رسمی در اینستاگرامش اعلام کرد بودجه لازم را به باشگاه پرسپولیس داده است تا در بازار نقل و انتقالات، بدون مشکل بازیکنان مورد نیاز را جذب کند. حالا شنیده شده که پرسپولیس می خواهد برای تامین مبلغ دژاگه از کمک 4 میلیاردی هدایتی بهره ببرد. البته وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده که باشگاه نباید بیش از اندازه مصوب برای خرید بازیکن هزینه کند ولی از آنجایی که وضعیت دژاگه با بقیه متفاوت است شاید در مورد او استثنا قائل شوند. البته شاید.
اما مشکل بزرگ دیگر پرسپولیسی ها که شاید به آن علت در جذب این ملی پوش ناکام بمانند، پیشنهادات دیگر تیم های قطری است. فاضلی که مدیربرنامه های رسمی اشکان به حساب می آید به نماینده پرسپولیس اعلام کرده که اشکان هم اینک چند پیشنهاد بسبار خوب از لیگ ستارگان قطر دارد و اولویتش ماندن در این کشور است. به گفته فاضلی تیم های قطری برای بازیکنی با کیفیت اشکان سالانه بالای یک میلیون دلار می دهند و خیال بازیکن هم جمع است که همه پرداختی ها بدون یک روز تعویق به حساب حسابش ریخته می شود. موضوعی که بزرگترین مشکل فوتبالیست های ما در لیگ حرفه ای ایران به حساب می آید.
البته تصمیم اشکان هم در این بین تاثیر به سزایی دارد. او اعلام کرده که اول باید به قطر بروم و با مسئولان الاهلی تسویه کنم بعد از آن به پیشنهادات دیگر جواب می دهم. به گفته نزدیکان اشکان او از این تصمیم مدیران الاهلی شگفت زده شده است چرا که از وضعیت مالی این باشگاه حسابی راضی بود و بارها اعلام کرده بود می خواهد تا روز پایان قراردادش در این تیم متمول باقی بماند.
البته دژاگه حالا فهمیده که نمی شود چندان روی اعراب حساب باز کرد. آنها برای راضی کردن هواداران خود هر تصمیم عجیبی را می گیرند. از آنجایی که اشکان فصل قبل بیش از اندازه مصدوم بود، هواداران الاهلی از وی ناراضی بودند و همین نارضایتی باعث شد که مسئولان الاهلی به راحتی قید یکی از ستاره های تاثیرگذار خود را بزنند. آنها حتی به جان فرانکو زولا هم رحم نکردند و به خاطر نتایج کسب شده، عذر این مربی سرشناس ایتالیایی را هم خواستند.


 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین