سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برنامه درسی رشته تجمیعی علوم قرآن و حدیث بازنگری شد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برنامه درسی رشته تجمیعی علوم قرآن و حدیث بازنگری شد

 
 برنامه درسی  رشته تجمیعی علوم قرآن و حدیث بازنگری شد

تبیان به نقل از گزارش خبرگزاری شبستان، به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دكترخوش‌منش با اعلام این خبر گفت: این جلسه بر مبنای تصمیم سومین نشست مدیران گروه‎های علوم قرآن و حدیث كشور و با هدف بررسی نهایی برنامه درسی تدوین‌شده برگزار شد و هشت نفر از استادان منتخب رشته علوم قرآن و حدیث در آن شركت داشتند.
رئیس کمیته تحول در مطالعات قرآن و حدیث درادامه اضافه كرد: پیش از برگزاری این كارویژه طی مكاتبه‌ای از كلیه‌ گروه‌های علوم قرآن و حدیث كشور درخواست شد، تا كلیه نظرات و دیدگاه های خود را در مورد محتوای برنامه درسی جدید و نحوه اجرای آن به دبیرخانه كمیته ارسال كنند.
دكترخوش‌منش ادامه داد: در مجموع 22 نامه از جانب گروه‌ها و استادان به دبیرخانه كمیته واصل شد كه از آن میان 305 نظر بدون احتساب موارد تكراری استخراج و طبقه‌بندی شد و در كارویژه مورد بحث و بررسی قرارگرفت و در پایان نظراتی كه در مورد آن اتفاق نظر نسبی وجود داشت، در برنامه درسی اعمال شد.
رئیس کمیته تحول درمطالعات قرآن و حدیث درمورد اجرای بسته های اختیاری رشته تجمیعی علوم قرآن و حدیث از كلیه مدیران گروه‌های علوم قرآن و حدیث كشور درخواست كرد که با بررسی امکانات و ظرفیت‌های دانشگاه و کمّ و کیف استادان موجود، ضمن ارسال مستندات لازم به رایانامه مرکز به آدرس Quran@msrt.ir  آمادگی خود برای اجرای بسته‌های اختیاری متناسب اعلام دارند.


خبرگزاری شبستان :: Shabestan News

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین