سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
داعش خلافت جنایتکاران است
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

داعش خلافت جنایتکاران است

 
داعش

تبیان به نقل از گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، هیئتی از رؤسای عشایر ایزدی، اهل سنت و تشیع عراق عصر روز سه شنبه، ۱۸ خرداد با آیت الله محسن اراکی، دبیر‌کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در محل مجمع دیدار و گفت و گو کردند.

بنابر این گزارش، آیت الله اراکی، دبیر‌کل مجمع جهانی تقریب در این دیدار ضمن ابراز همدردی با ملت عراق بویژه مصیبت‌دیدگان جنایات داعش، اظهار کرد: عراق کشوری است که همواره در طول تاریخ، انسان‌های عالم و فرهیخته بسیاری را پرورش داده است.

وی افزود: با وجود آن‌که عراق از منابع غنی گاز و نفت برخوردار است؛ اما به دلیل جنگ، درگیری و اختلافات از توسعه چندانی برخوردار نبوده است.

دبیر‌کل مجمع جهانی تقریب با اشاره به جنایات داعش و تکفیری‌ها و حمایت برخی کشور‌ها از گروه‌ها، تأکید کرد: با تلاش و مقاومت ملت عراق به زودی داعش از بین خواهد رفت و آرامش و امنیت به این کشور باز‌خواهد گشت.

آیت الله اراکی با اشاره به اینکه برخی داعش را خلافت اسلامی خطاب می‌کنند‌، گفت: داعش نه تنها خلافت اسلامی نیست بلکه خلافت جنایتکاران است.

هیئت رؤسای عشایر ایزدی، اهل سنت و تشیع عراق نیز در این دیدار به تشریح جنایات داعش بویژه کشتار زنان و کودکان بی‌دفاع در منطقه سنجار عراق پرداختند.


خبرگزاری شبستان :: Shabestan News

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین