سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
آلبوم «آتش، دریا، لبخند» منتشر می شود
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آلبوم «آتش، دریا، لبخند» منتشر می شود

آلبوم «آتش، دریا، لبخند» با دید تحقیقی نسبت به موسیقی مردمی ایران منتشر می شود.

آلبوم «آتش، دریا، لبخند» منتشر می شود

با توجه به  رسالت هنر که تعالی بخشیدن به تفکر و اندیشه جامعه است و در روند ساخت یک جامعه بهتر بسیار موثر است، آلبوم موسیقی آوازی «آتش، دریا، لبخند» با دیدی تحقیقی و جامع نسبت به هنر موسیقی مردمی ایران تولید شده است.

این آلبوم با استفاده از ترانه ها و اشعاری که زیبایی، شادمانی و تفکر را برمی انگیزد، پیوند مناسب شعر و موسیقی و سازبندی و رنگ آمیزی درخشان را که با اجرای زنده سازها توسط بهترین نوازنده ها در ضبط موسیقی این آلبوم در هم آمیخته است، به مخاطب عرضه می کند که نشانگر بهره گیری حرفه ای از دانش موسیقی و ادبیات است.

تحقیقات گسترده میدانی، کارشناسی و نقد و بررسی آثار موسیقی باکلام و بی کلام  بسیار که توسط مزدا شاهانی در مدت بیش از ۱۵ سال فعالیت در رادیو، هنرستان عالی موسیقی، دانشگاه ها و آموزشگاه های موسیقی صورت گرفته و همینطور تجارب او و سعید عزیزی در تهیه و تولید آلبوم های موسیقی مردمی باعث شده که اثر حاضر ویژگی های منحصر بفردی داشته باشد که متاسفانه امروزه در سایر آلبوم های مردمی کمتر دیده می شود.

مزداشاهانی با سال ها تحصیل و تحقیق در زمینه موسیقی های مختلف و ادبیات پارسی، همواره کوشیده است با تولید آثاری وزین و در خور جامعه فهیم ایران، چشم به افق هایی ورای خواسته های معمول جامعه داشته باشد و با آموزش جوانان این سرزمین و تولید آثاری از این دست، سهم خود را در بالا بردن سطح فرهنگ موسیقایی این مرز و بوم ادا کند.

در این آلبوم مزدا شاهانی و سعید عزیزی به عنوان خواننده و آهنگساز حضور دارند و از اشعار و ترانه های استاد شمس لنگرودی، مزدا شاهانی، فریبا سعادت و ترانه کیانی نژاد استفاده شده است.

همچنین فلوت: کاوه یغمایی، گیتار (اسپانیش، باس، الکتریک، دوازده سیم)، بانجو و ماندولین: مزدا شاهانی، پیانو (آهنگ جوانی): امیر بیات، پیانو، کیبورد: سعید عزیزی، ویلن: علی جعفری پویان، ویلن آلتو: میثم مروستی، ویلن سل: آیدین احمدی نژاد، ترومپت: علیرضا میرآقا،کلارینت: سهیل پیغمبری، آواز همراه: غزل کیانی نژاد، مزدا شاهانی، درامز و پرکاشن: ژوبین محمودی، ساز دهنی: بابک صفر نژاد، میکس و مسترینگ: سعید عزیزی، صدابردار و میکس آهنگ جوانی: رضافرهادی (استودیو کرگدن)، هنرمندان حاضر در این آلبوم هستند.

 


منبع: موسیقی ما

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین