سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مارک زاکربرگ بنیانگذار شرکت فیس بوک شاید مالک بزرگترین شبکه اجتماعی جهان باشد، اما این دلیل بر آن نیست که دربرابر حمله هکرها مصون باشد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هجوم هکرها به  رئیس فیس بوک

مارک زاکربرگ بنیانگذار شرکت فیس بوک شاید مالک بزرگترین شبکه اجتماعی جهان باشد، اما این دلیل بر آن نیست که دربرابر حمله هکرها مصون باشد. 

بخش ارتباطات تبیان

زاکبرگ

 براساس گزارش BBC، حساب های كاربری زاكربرگ در اینستاگرام، توئیتر، لینكد این و پینترست در روز یكشنبه 6 ژوئن 2016 دچار اختلال شده بودند.  گروهی از هكرها به نام اورماین كه در توئیتر بیش از 40 هزار دنبال كننده دارند، مسئولیت این حمله سایبری را به عهده گرفته است. این گروه با فخرفروشی درباره عملیات موفقیت آمیزش كه با هدف آزمودن امنیت حساب های كاربری زاكربرگ بوده است، از وی درخواست كرده تا با آنها تماس بگیرد. 

 برخی از متخصصان امنیت براین باورند حمله سایبری سال 2012 به لینكداین باعث شده است كه هكرها بتوانند به اطلاعات زاكربرگ دسترسی پیدا كنند. ماه گذشته اعلام شد 117 میلیون حساب كاربری و رمز عبور لینكد این كه چهار سال پیش به سرقت رفته بودند، در شبكه های تاریك به قیمت پنج بیت كوین یا 2300 دلار به فروش رسیدند.  هنوز امكان تایید هك شدن حساب كاربری اینستاگرام زاكربرگ كه 600 هزار نفر عضو آن هستند، فراهم نشده است


منبع: همشهری آنلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین