سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
باربد بهراد: گویا خریدهای جدید استقلال به مذاق وزارت ورزش خوش نیامده و آنها خواستار رعایت سقف قرارداد شده اند.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زلزله مدیریتی در استقلال

باربد بهراد: گویا خریدهای جدید استقلال به مذاق وزارت ورزش خوش نیامده و آنها خواستار رعایت سقف قرارداد شده اند.

رضا سیگاری -بخش ورزشی تبیان
افشارزاده

 افشارزاده برای آنکه دست وزارت ورزش را ببندد ظرف دو سه روز چند بازیکن بزرگ را جذب کرد اما گویا وزیر ورزش قصد عوض کردن مدیرعامل آبی ها را دارد.در و دیوار وزارت ورزش به گونه ای تعبیه شده که اخبار آن به سریع ترین شکل ممکن به بیرون درز پیدا می کند. از دو هفته قبل عنوان شده بود که وزیر ورزش روی عملکرد منصور قنبرزاده در نفت نظر مثبت دارد و می خواهد از وجود وی برای مدیریت استقلال استفاده کند. از این رو به بهرام افشارزاده دستور دادند که در انتخابات فدراسیون ژیمناستیک(رشته تخصصی مدیرعامل استقلال) شرکت کند.
 به گفته یکی از مدیران وزارت ورزش، از آنجایی که وزارت خانه دوست نداشت بعد از چند سال فعالیت شبانه روزی افشارزاده در استقلال، مستقیم خبر خروجش را منتشر کند، با حمایت از وی در انتخابات فدراسیون ژیمناستیک، تلویحا پیام دادند که دیگر عمر مدیریتی اش در مجموعه آبی های تهران به سر آمده است. اما گویا حضور در استقلال برای بهرام افشارزاده شیرین بوده چرا که وی صریحا عنوان کرده می خواهد همچنان مدیرعامل استقلال بماند.
از این رو از تعطیلات پایان هفته گذشته استفاده کرد و ظرف یکی  دو روز با چند بازیکن خوب و گران قیمت قرارداد بست. بعد از جذب بختیار رحمانی، وریا غفوری و فرشید باقری و همچنین انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی، هواداران استقلال از افشارزاده حمایت کردند و حالا که بحث برکناری این مدیر کارکشته به میان آمده است، هواداران آبی(خودجوش) با هجوم به اینستاگرام رئیس جمهور از حسن روحانی خواستند که مانع برکناری افشارزاده شود!

 به گفته یکی از مدیران وزارت ورزش، از آنجایی که وزارت خانه دوست نداشت بعد از چند سال فعالیت شبانه روزی افشارزاده در استقلال، مستقیم خبر خروجش را منتشر کند، با حمایت از وی در انتخابات فدراسیون ژیمناستیک، تلویحا پیام دادند که دیگر عمر مدیریتی اش در مجموعه آبی های تهران به سر آمده است

به گفته یکی از کارمندان وزارت خانه ،این اتفاق شدیدا باعث عصبانیت وزیر ورزش شده و از آنجایی که علاقه نداشت به صورت مستقیم به افشارزاده اعتراض کند، بحث رقم قرارداد را به میان کشید و مدعی شد آبی ها در حال شکستن سقف قرارداد هستند. عنوان شده که رحمانی و غفوری نزدیم به یک میلیارد و نیم(البته با لحاظ آپشن ها) گرفتند که همین رقم بهانه ای شده در دست وزارت ورزش تا به مدیرعامل استقلال بگوید حق ترکاندن بمب را فعلا ندارد. این بهترین فرصت برای پرسپولیس است که بتواند در چنین وضعیتی وحید امیری را از دست استقلال در بیاورد.
اما موضوع مهمتر به انتخاب مدیرعامل جدید استقلال مربوط می شود.دکتر گودرزی از عملکرد مدیر همزبانش یعنی منصور قنبرزاده، خوشش آمده و می خواهد قنبرزاده را جانشین افشارزاده کند. اما بزرگترین مخالف این جا به جایی سرمربی جدید استقلال است. منصوریان که پیش از این در باشگاه نفت با منصور قنبرزاده کار کرده بود در چند ماه اخیر بیشترین اصطکاک را با وی داشت و در صحبت های خودمانی با خبرنگاران، همه تقصیرات را به گردن قنبرزاده می انداخت. منصوریان حالا اعلام کرده اگر قرار باشد قنبرزاده به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شود وی ترجیح می دهد در این تیم فعالیت نکند. گویا وی به حمایت از افشارزاده این اظهار نظر را کرده است.
حالا باید دید وزیر ورزش سرانجام رودربایستی را با بهرام افشارزاده کنار می گذارد و او را تغییر می دهد یا نه. نخستین خروجی این فعل و انفعالات، بسته شدن بودجه استقلال برای ترکاندن بمب بعدی است. بازیکنی که به احتمال زیاد باید وحید امیری باشد و پرسپولیسی ها می توانند از این خلا بیشترین بهره را ببرند و این بازیکن ملی پوش را جذب کنند.تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین