سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شجاعی در واکنش به اظهارات مرعشی که گفته «رأی نیاوردن عارف به دلیل رفتار نمایندگان عضو حزب اعتدال و توسعه بود» گفت : ما تا آخر با فراکسیون امید هماهنگ بودیم و طی هفته های گذشته جلسه ای با دکتر عارف برگزار کردیم . . .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

واکنش حزب اعتدال به اظهارات مرعشی

شجاعی در واکنش به اظهارات مرعشی که گفته «رأی نیاوردن عارف به دلیل رفتار نمایندگان عضو حزب اعتدال و توسعه بود» گفت : ما تا آخر با فراکسیون امید هماهنگ بودیم و طی هفته های گذشته جلسه ای با دکتر عارف برگزار کردیم . . .

بخش سیاست تبیان

حزب ، حزب اعتدال ، حسن روحانی ، امید ، دولت ، مرعشی ، اسلام ، انتخابات
 

اسماعیل شجاعی عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره ترکیب هیئت رئیسه مجلس دهم گفت: نظر ما این بود که تمام اعضای هیئت رئیسه از فراکسیون امید باشند اما نحوه چینش هیئت رئیسه نشان داد که اکثریت مجلس خواهان تعامل هستند.

شجاعی در واکنش به اظهارات حسین مرعشی که گفته «رأی نیاوردن عارف به دلیل رفتار نمایندگان عضو حزب اعتدال و توسعه بود» خاطرنشان کرد: ما تا آخر با فراکسیون امید هماهنگ بودیم و طی هفته های گذشته جلسه ای با دکتر عارف برگزار کردیم.

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه افزود: حزب اعتدال و توسعه در این مسئله هرگز زاویه ای با فراکسیون امید نداشته و ممکن است کسی که شکست می خورد  این شکست را به همه عوامل منتسب کند.

وی با بیان اینکه اعضای حزب اعتدال و توسعه تلاش خود را برای پیروزی فراکسیون امید انجام دادند، اظهار کرد: من در چند مصاحبه گفتم نگاه اعتدال و توسعه این است که تفاوتی بین عارف و لاریجانی نیست و چندان بر این مسئله حساسیت نشان ندادیم. به اعتقاد ما بهترین کار واگذاری انتخاب رئیس به خود نمایندگان بود و نباید به نمایندگان اولویتهای بیرون از مجلس را تحمیل کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه دکتر لاریجانی از طرف حزب اعتدال و توسعه در قم مورد حمایت قرار گرفت، گفت: عارف و لاریجانی هر دو در لیست اعتدال و توسعه بودند لذا ما به هر تصمیمی که نمایندگان گرفتند احترام می گذاریم.

شجاعی با بیان اینکه نباید رأی آوردن یا نیاوردن یک کاندیدا حیثیتی تلقی شود، متذکر شد: ما بارها تأکید کردیم که نباید رقابت بر سر ریاست مجلس را به یک موضوع رادیکال تبدیل کنیم. ریاست مجلس یک رقابت طبیعی بود که حتی ممکن است این رقابت در یک جناح انجام گیرد.


منبع : تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین