سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کتاب «گام های سلوک» نقشه گنجی واقعی است که خواننده را به گنج سلوک نزدیک تر می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چهل گام خودسازی با «گام های سلوک»

کتاب «گام های سلوک» نقشه گنجی واقعی است که خواننده را به گنج سلوک نزدیک تر می کند.

بخش کتابخوانی تبیان
سلوک

تا حالا شده نقشه گنج پیدا کنید؟ نه؟ خب... طبیعیه... نقشه گنج فقط برای فیلم هاست. اما راستش ما یک نقشه گنج پیدا کردیم. یک نقشه گنجِ ارزشمند که شما را درست می رسونه به یک گنجِ واقعی. گنجی که تمام شدنی نیست. گنجی که قدر و قیمتِ بی انتهایی دارد.
کتاب «گام های سلوک»، چهل گام در خود سازی است که سالک را به مرتبه بلند خودسازی می رساند، در این کتاب، موضوعات و سرفصل هایی مثل اهمیت نماز در زندگی، اهمیت نماز اول وقت، اهمیت نماز جماعت، اهتمام به نماز شب، تلاوت قرآن، صدقه، مراقبه، محاسبه، کنترل چشم، شکر نعمت های الهی، اقدام به موقع برای ازدواج، رعایت تقوای الهی، گناه شناسی، یاد مرگ، غنیمت شمردن فرصتها، اخلاص داشتن، توبه و استغفار، یاد مرگ و موضوعات خواندنی دیگری از این دست، مثل یک نقشه گنج، شما را گام به گام، به گنج سلوک نزدیک تر می کند.
کتاب «گام های سلوک» به قلم حسن قدوسی زاده تالیف و از سوی انتشارات دفتر نشر معارف منتشر شده و این اواخر به همت پویش مطالعاتی روشنا در پنجمی دور آن، با 40% کاهش قیمت منتشر شده است. این نقشه گنج را می توانید از همه کتابفروشی های کشور تهیه کنید.
پیشنهاد می کنیم در روزهای ماه مبارک رمضان برگ هایی از این نقشه گنج را بخوانید.
پنجمین پویش کتابخوانی «روشنا» با محوریت 3 کتاب آغاز شده که رمان «ملاقات در شب آفتابی» اثر علی موذنی و «شهر ضرب المثل ها» برای کودکان اثر حجت الاسلام غلامرضا حیدری ابهری دو کتاب دیگر این پویش است. همچنین چهارمین دوره پویش «مطالعاتی روشنا» با محوریت رمان «نامیرا» اثر صادق کرمیار برگزار شد که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و بیش از 120 هزار نسخه از آن در این پویش به فروش رسید.


منبع: فارس
 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین