سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
است تیم ملی فوتسال ایران طی روزهای اخیر در یک تورنمنت 4 جانبه دو بازی تدارکاتی با تیمهای ملی روسیه و ازبکستان برگزار کرد. تیم ایران در دیدار با روسیه نایب قهرمان اروپا به رغم بازی خوبش با حساب 2 -1 مغلوب شد اما مقابل ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شمسایی : علم عاشورا همچنان برپاست


تیم ملی فوتسال ایران طی روزهای اخیر در یک تورنمنت 4 جانبه دو بازی تدارکاتی با تیمهای ملی روسیه و ازبکستان برگزار کرد.

تیم ایران در دیدار با روسیه نایب قهرمان اروپا به رغم بازی خوبش با حساب 2 -1 مغلوب شد اما مقابل ازبکستان نایب قهرمان آسیا با برتری مطلق 7 – 0 به پیروزی رسید.

وحید شمسایی مهاجم گلزن تیم ایران دیروز برابر ازبکستان با دو گلی كه به ثمر رساند، تعداد گل‌های زده خود در دیدارهای ملی را به عدد 300 رساند.

وحید در گفت و گویی اختصاصی با تبیان در مورد این بازیها گفت : بازی های تدارکاتی نقش خیلی مهمی در نقاط ضعف و قدرت مادارد و هدف ما از این بازی ها محک زدن و ارزیابی خودمان بود .

همانطور که می دانید تیم روسیه نایب قهرمان اروپا درسال پیش شده بود که ما توانستیم بازی قابل قبولی در مقابل این تیم به نمایش بگذاریم و حتی شانس برد هم داشتیم .

در مقابل ازبکستان هم که این تیم هم سال گذشته عنوان دومی آسیا را کسب کرده بود توانستیم با قدرت بسیار این تیم رو شکست بدهیم .

شمسایی افزود : شرایط تیم هم بسیار خوب است چرا که با تلفیقی از بازیکنان با تجربه وجوان با هم باعث شده که تیم از نظر تجربه وفنی بسیار خوب وقابل قبول باشد.

وحیدکه با این گلها به رکورد جهانی گلزنی در فوتسال نزدیک تر شده ، در این باره به تبیان گفت : خیلی دوست داشتم که بتوانم دراین مسابقات رکورد را بشکنم و عنوان آقای گلی جهان را از رقیب برزیلی بگیرم اما هنوز تا این رکورد 3 گل دیگر فاصله دارم .

شمسایی که این روزها بیشتر وقت خود را در هیات ها و مراسم عزاداری حضرت ابا عبداله الحسین (ع) می گذارند ، در این باره گفت : من بزرگ شده خیابان گرگان تهرانم و امسال هم مثل سالهای گذشته در هیات حسین آقا سالاری همراه عزاداران هستم.

شمسایی در مورد خاطره ی دوران نوجوانی اش از این ایام گفت : ماه های محرم همش پراز خاطره وشور وحال.

یادم می آید که یک علم چوبی داشتیم ، با دوتا طبل دوقل و دسته جمعی در کوچه ها وخیابانها راه می افتادیم و برای خرج هیات از مادرم و همسایه های اهل محل ، پول ونذری جمع آوری مکردیم

شمسایی تاکید کرد قیام امام حسین (ع) و نهضت عاشورا به همه ما درس آزادگی ، ایثار ، شهادت و مظلومیت می دهد و اهمیت آن از آنجا پیداست که هنوز هرساله مردم کشورمان بخاطر قیام اثر گذار و مظلومیت ابا عبدالله حسین عزاداری می کنند و این علم بر پاست.

مصاحبه با برترین بازیكن آسیا

وحید شمسایی : ناکامی ها را جبران می کنیم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین