سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
امروز نظام ما در حلقه ای از آتش نفوذ دشمن قرار دارد و تنها راه مقابله سد پولادین داخل کشور است ولی به دستور الهی ما توانائی مقابله با نفوذ دشمن را داریم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بن بست خاص ایران برای داعش

امروز نظام ما در حلقه ای از آتش نفوذ دشمن قرار دارد و تنها راه مقابله سد پولادین داخل کشور است ولی به دستور الهی ما توانائی مقابله با نفوذ دشمن را داریم.

بخش سیاست تبیان
داعش ، ایران ، سوریه ، نفوذ ، دشمن ، آمریکا ، نظام ، اسلام ، کشور

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری ایرنا ، حجت الاسلام احمد سالک گفت : شهدای مدافع حرم تجلی وحدت ملت و حول محور مقام معظم رهبری هستند .
وی با بیان اینکه حضور ما در سوریه باعث خانه نشین شدن آمریکا شد گفت: حضور ما در عراق باعث خسارت 95 درصدی به برنامه و اهداف آمریکا در کشور عراق شد.
حجت الاسلام سالک بیان کرد: رئیس جمهوری روسیه بعد از ضربه خوردن در خان طومان اعتراف کرد که اگر به حرف نظام جمهوری اسلامی گوش کرده بود این ضربه را نمی خورد و اعتراف کرد غفلت کردیم .
وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام در جنگ های نظامی و سیاسی شکست خورده اند و جنگ اقتصادی فلج کننده نبوده است گفت: در جنگ فرهنگی و نرم آرام آرام دارند به جامعه دینی و ایرانی ما ضربه وارد می کنند.
حجت الاسلام سالک ادامه داد: امروز نظام ما در حلقه ای از آتش نفوذ دشمن قرار دارد و تنها راه مقابله سد پولادین داخل کشور است ولی به دستور الهی ما توانائی مقابله با نفوذ دشمن را داریم.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه فهم سیاسی مردم باید با بصیرت ارتقا یابد گفت:آینده جهان انفجار تبادل ارتباطات واطلاعات است وفضای مجازی به عنوان حکومت استکباری در حال نفوذ به فضای فکری جامعه دینی ماست.
وی با تاکید آمریکا به دنبال آن است به زیر ساختهای فرهنگی کشور نفوذ پیدا کند گفت: مهد های کودک و پیش دبستانی بهترین فضای نفوذ آمریکا برای جدا سازی نسل آینده از نظام و انقلاب است.
آیین گرامیداشت سالگرد 15 خرداد با حضور گروهی از اقشار مردم خمینی شهر ، مسئولان و نیز خانواده شهیدان برگزار شد.


منبع : خبرگزاری ایرنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین