سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برگزاری گردهمایی مدیران گروه های علوم قرآن و حدیث دانشگاه ها
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری گردهمایی مدیران گروه های علوم قرآن و حدیث دانشگاه ها

 
قرآن

گردهمایی مدیران گروه های علوم قرآن  و حدیث دانشگاه های کشور در دانشگاه قرآن و حدیث برگزار می شود.

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، معاون آموزشی دانشگاه قرآن و حدیث از برگزاری گردهمایی مدیران گروه های علوم قرآن  و حدیث دانشگاه های کشور در روز چهارشنبه پنجم خردادماه به میزبانی دانشگاه قرآن و حدیث خبر داد.

هادی حجت با بیان این مطلب افزود: این گردهمایی توسط مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی کشور و با هدف «تبیین و اجرایی سازی برنامه جدید آموزش مقعطع کارشناسی رشته علوم قرآن و حدیث» برگزار می شود.

وی افزود: قرار است که رشته های قرآنی و حدیثی موجود در کشور در ذیل یک رشته «علوم قرآن و حدیث» تجمیع شود و نسخه نهایی برنامه این رشته نیز در این گردهمایی رونمایی شود.

دکتر حجت اظهار کرد: از هر دانشگاه مدیر گروه علوم قرآن و حدیث به همراه دو نفر از اعضای هیات علمی دعوت شده اند تا از نزدیک در جریان روند اجرایی سازی برنامه جدید آموزش مقطع کارشناسی رشته علوم قرآن و حدیث قرار گیرند.

معاون آموزشی دانشگاه قرآن و حدیث بیان داشت: در همین راستا قرار است برای تبیین بهتر این برنامه آموزشی چندین سخنرانی با موضوعات مرتبط با گردهمایی انجام شود.

خاطر نشان می شود: این گردهمایی طی صبح و عصر روز چهارشنبه پنجم خردادماه به میزبانی دانشگاه قرآن و حدیث در تالار همایش شیخ مفید(ره) پردیس تهران دانشگاه قرآن وحدیث برگزار می شود.

پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث در شهرری و در جوار آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) واقع شده است.


خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین