تبیان، دستیار زندگی
مدیر شبکه یک سیما گفت: با توجه به صحبت های انجام گرفته، ماه رمضان امسال احتمالا صدای ربنای استاد شجریان هنگام افطار از تلویزیون پخش می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ربنای شجریان امسال از تلویزیون پخش می شود

مدیر شبکه یک سیما گفت: با توجه به صحبت های انجام گرفته، ماه رمضان امسال احتمالا صدای ربنای استاد شجریان هنگام افطار از تلویزیون پخش می شود.

بخش سینما وتلویزیون تبیان
شجریان

سیدفضل الله شریعت پناهی با اشاره به پخش صدای استاد «محمدرضا شجریان» از تلویزیون در ماه رمضان گفت: هفته گذشته، در جلسه مدیران سیما با ریاست آقای علی اصغر پورمحمدی صحبت هایی انجام گرفت مبنی بر اینکه که ماه رمضان امسال ربنای استاد شجریان از تلویزیون پخش شود.
شریعت پناهی ادامه داد: در آن جلسه؛ تصمیمی مبنی بر اینکه همه شبکه ها ربنا را پخش کنند یا یک یا چند شبکه خاص، گرفته نشده بود.
او همچنین با اشاره به تغییر معاون سیما و جایگزینی مرتضی میرباقری به جای علی اصغر پورمحمدی، گفت: باید منتظر ماند و دید که نظر معاون جدید سیما چیست؛ اما باتوجه به رابطه نزدیک آقای پورمحمدی و میرباقری؛ به نظر می رسد تصمیم آقای میرباقری نیز بر پخش ربنای استاد شجریان از تلویزیون باشد.

شریعت پناهی با اشاره به برنامه های رمضانی شبکه یک گفت: شبکه یک در دوره ریاست آقای سرافراز بر صداوسیما، برنامه ریزی ویژه برنامه های ماه رمضان را برای تولیدی ها و پخش زنده انجام داده بود اما با حضور آقای عسگری به عنوان رئیس جدید، ایشان ماموریت های جدیدی مثل ویژه برنامه های افطار به ما داد

مدیر شبکه یک با بیان اینکه باید منتظر تصمیم قطعی معاون جدید سیما ماند، گفت: من فکر می کنم امسال صدای استاد شجریان پخش می شود.
شریعت پناهی همچنین با اشاره به برنامه های رمضانی شبکه یک گفت: شبکه یک در دوره ریاست آقای سرافراز بر صداوسیما، برنامه ریزی ویژه برنامه های ماه رمضان را برای تولیدی ها و پخش زنده انجام داده بود اما با حضور آقای عسگری به عنوان رئیس جدید، ایشان ماموریت های جدیدی مثل ویژه برنامه های افطار به ما داد.
او یادآور شد: 50 درصد برنامه های ویژه رمضان شبکه یک تغییر کرده است و ما مترصد برگزاری جلسه ای با حضور آقای میرباقری؛ معاون جدید سیما هستیم تا برنامه های قطعی اعلام شود.


منبع: ایلنا