تبیان، دستیار زندگی
شبکه «اینستاگرام» یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی در فضای مجازی است که این روزها جولان خرید و فروش های غیر قانونی شده است.....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خرید و فروش های بو دار در اینستاگرام

شبکه «اینستاگرام» یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی در فضای مجازی است که این روزها جولان خرید و فروش های غیر قانونی شده است.....

گروه جامعه تبیان
مشروبات الکلی و اینستاگرام

اما و اگرهای اینستاگرامی
شبکه «اینستاگرام» یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی در فضای مجازی است كه به دلیل نصب راحت  روی گوشی تلفن همراه، گسترش فراوانی یافته و در ایران نیز هواداران بسیاری را کسب کرده است.

تبعات بنزین چند نرخی بر زندگی مردم 
 بنزین از آن دست کالاهایی است که هرازگاهی صدرنشین اخبار می شود، یک روز با سهمیه بندی، یک روز با افزایش قیمت و یک روز با اما و اگرهایی در زمینه دو نرخی شدن قیمت. در حال حاضر نیز با ورود سومین ماه سال و ابلاغ بودجه حکایت تعیین نرخ بنزین در قانون بودجه سال 95 همچنان حل نشده باقی مانده است.

قراردادهای میلیونی و سکوت آموزش و پرورش!
آیا میدانید شهریه مدارس غیر دولتی مساوی با بزرگترین دانشگاه های جهان است؟!

احتمالات انتخاب رئیس مجلس
رئیس مجلس دهم باید فردی باشد که بتواند با توجه به تغییرات سیاسی که در ترکیب این مجلس ایجاد شده است نوعی همگرایی را بین همه گروه های سیاسی در این مجلس ایجاد کند و در شرایطی که کشور دوران پسابرجام را می گذارد بتواند بدون ایجاد چالش و دغدغه ای در مسیر دولت و با همراهی با افکار عمومی کشور حاکمیت را برای رسیدن به اهداف خود همراهی کند.

کودک های عجیب و غریب/ فیلم نوشت
تا به حال کودکانی را دیده اید که  بلد نباشند بازی کنند اما باید بدانید در عصر حاضر تعداد عجیبی از این کودکان وجود دارند!

تحریف نکات طلایی شخصیت امام خمینی (ره) / اینفوگرافی
شخصیت امام خمینی (رحمت الله) که الگویی ارزشمند و گران بهاست ؛ برای نسل های بعد راهنما و رهنمود است. اگر این شخصیت والا تحریف شود زیانی جبران ناپذیر به وجود خواهد آمد. شناخت رفتار و تفکرات آن بزرگوار از ضروریات جامعه امروزی محسوب می شود.

خرید مشروبات الکلی تنها با یک کلیک! 
شاید تا چند سال گذشته به دلیل ممنوعیت خرید و فروش و مصرف مواد الکلی کمتر به صورت رسمی از آن سخن به میان می آمد. اما از آنجا که نادیده گرفتن یک معضل اجتماعی تنها به تشدید آن منجر خواهد شد طی سالهای اخیر آمار متعدد و گاها متناقضی از سرانه مصرف مشروبات الکلی در کشور ارائه شده است. آماری که نشان می دهد دسترسی به مشروبات الکلی در کشور چندان هم مشکل نیست و اکنون در بسیاری از جشن ها و مراسم های عروسی مشروبات الکلی به راحتی سرو می شود.

هشدار! جرایم تلگرامی را بشناسید
با توسعه فضای مجازی به ویژه در حیطه شبکه های اجتماعی و با توجه به در دسترس بودن آن از طریق گوشی های هوشمند، شکل هایی تازه از جرایم سایبر نمود می یابد که شناسایی انواع آن و مواجهه صحیح با آنها ضرورتی انکارناپذیر است.

چگونه بدون کافئین فعالیت مغز را افزایش دهیم؟
اگر سوخت و ساز مغز شما کاهش پیدا کرده است، اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است که به سراغ یک فنجان قهوه یا یک نوشیدنی انرژی زا بروید. اما اتکا به کافئین برای افزایش فعالیت های مغز، نقاط ضعفی نیز به دنبال دارد.

چطور خیانت می کنند؟! 
خیلی از ما مرتکب خیانت می شویم اما نمی خواهیم بپذیریم که یک خائن هستیم و خیانت را از خود دور می بینیم!