تبیان، دستیار زندگی
سفر «ترانسفورمرها» به کوبا
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سفر «ترانسفورمرها» به کوبا

title

به گزارش جام جم آنلاین ، مایکل بی تهیه کننده و کارگردان «ترانسفورمرها»ی جدید اعلام کرد بخش مهمی از صحنه های فیلم در لوکیشن های مختلف کوبا فیلم برداری خواهد شد.

بعد از قسمت هشتم مجموعه فیلم اکشن «سریع و آتشی» وین دیزل در کوبا، این دومین محصول پرسروصدای هالیوودی است که در این جزیره کوچک کمونیستی فیلم برداری می شود.

مدتی قبل روابط سیاسی کوبا و آمریکا خوب شد و سفارت خانه های دو کشور، آغاز به کار کردند. صنعت سینمای آمریکا، کوبا را یک لوکیشن دست نخورده و بکر ارزیابی می کند.

در عین حال، طرف کوبایی هم امیدوار است حضور گروه های فیلم سازی و چهره های سرشناس هالیوودی در این کشور، کمک زیادی به صنعت توریسم آن کند.

به نوشته هالیوود ریپورتر، کسی اطلاعی از داستان قسمت تازه مجموعه فیلم «ترانسفورمرها» ندارد و مایکل بی گفته، تا زمان نمایش عمومی این داستان فاش نخواهد شد.

قسمت تازه با نام «تراسفورمرها: آخرین شوالیه» جلوی دوربین رفته و مارک والبرگ برای دومین بار، نقش کاراکتر اصلی آن را بازی می کند.

هفته قبل اعلام شد جاش دوهامل بازیگر سه قسمت سری اول فیلم هم به جمع بازیگران قسمت تازه آن پیوسته است. بقیه بازیگران فیلم، چهره های شناخته شده ای نیستند.

خط اصلی داستان این مجموعه اکشن ماجراجویانه و علمی تخیلی در باره دو گروه از ربات های مثبت و منفی فضایی است، که نبردشان تا کره زمین ادامه پیدا می کند.

مارک والبرگ در داستان فیلم، مرد جوانی است که با همراهی دوستانش به کمک رئبات های مثبت فضایی می آید، تا بتوانند بر روبات های منفی غلبه کنند.

تازه ترین قسمت این مجموعه فیلم پرفروش، برای نمایش عمومی در تاریخ 22 ژوئن سال آینده میلادی آماده خواهد شد.


جام جم آنلاین

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .