وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دارالقرآن ها باید جریان ساز فرهنگی باشند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دارالقرآن ها باید جریان ساز فرهنگی باشند

 
دارالقرآن ها

تبیان به نقل از گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا،‌حمیدرضا کفاش درباره وضعیت دارالقرآن های کشور اظهارکرد: دارالقرآن ها وقتی می توانند باقی بمانند که مافوق جریان های سیاسی حرکت کنند و جریان ساز باشند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد : ورود دارالقرآن ها به فضای مجازی و روش های نوین اهمیت زیادی دارد و باید شیوه ها به روز شود.روش ها را باید تغییر داد. ما این مسائل را قبول داریم که در فضای مجازی باید بیشتر کار کرد و در این مسیر هم گام بر می داریم.
وی با بیان این که دارالقرآن ها باید از نیروهای قوی و توانمند استفاده کنند ، افزود : وظیفه دارالقرآن ها توانمندسازی و ساخت نیرو برای آینده است.
کفاش خاطرنشان کرد: ما نیازمند حمایت مردم و خانواده ها هستیم و مردم بدنبال محیط های خوب و قرآنی برای تربیت فرزندان خودشان هستند.دارالقرآن ها هیاتهای مذهبی تشکیل دهند و در این بخش هم فعال باشند.
به گزارش وزارت آموزش و پرورش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان این که فضای مجازی را باید مدیریت کرد، افزود : با فضای مجازی نمی شود مقابله کرد و باید فضایی جذاب را برای جوانان و نوجوانان ایجاد کرد تا آنها به این سمت بیایند.
فراهنگ **1085**1569


www.irna.ir

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین