تبیان، دستیار زندگی
حواله های مدیران مؤسسات قرآنی شهر تهران واگذار شد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حواله‌های مدیران مؤسسات قرآنی شهر تهران واگذار شد

قرآن

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین کوششی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ضمن بیان این مطلب گفت: صدور و دریافت حواله‌های مدیران مؤسسات و خانه‌های قرآن شهری و روستایی شهر تهران به‌منظور حضور در نمایشگاه شمیم وحی و خرید تجهیزات انجام گرفت.
دبیر شورای عالی قرآن شهرداری تهران با اشاره به اینکه توزیع این حواله‌ها از سوم خردادماه آغاز شد، ادامه داد: حواله‌های 69 مؤسسه و 14 خانه قرآن شهری و روستایی، دوشنبه، سوم خردادماه و 93 مؤسسه و 50 خانه قرآن نیز طی چهارم خردادماه انجام گرفت.
کوششی با اشاره به اینکه مدیران مؤسسات حواله‌های خود را از دفتر اتحادیه مؤسسات قرآنی استان تهران دریافت می‌کنند، تصریح کرد: طی این نمایشگاه مقرر شده است که 600 مدیر مؤسسه و خانه قرآن با دریافت این حواله‌ها بتوانند با خرید تجهیزات خود را برای اجرای بهتر برنامه‌ها در ماه مبارک رمضان آماده کنند.
وی با تأکید بر حذف سطح‌بندی در اختصاص مبالغ حواله‌ها به تشکل‌های قرآنی، تأکید کرد: سایر مدیران مؤسسات و خانه‌های قرآن نیز حواله‌های خود را پنج‌شنبه، ششم خردادماه در یافت می‌کنند.
دبیر شواری عالی شهرداری تهران ادامه داد: حواله‌های خانه‌های قرآن و عترت محلات که ویژه سرای محلات هستند از شنبه، هشتم خردادماه این حواله‌ها را دریافت می‌کنند.
یادآور می‌شود، اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی استان تهران در بزرگراه صدر، غرب به شرق، ابتدای بهار جنوبی، کوچه نیکبخت، پلاک ۵، طبقه اول قرار دارد.


iqna.ir | خبرگزاری بین المللی قرآن

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .