تبیان، دستیار زندگی
ایجاد گفتمانی نو و روبه رشد در گروی همدلی و پرهیز از تخریب تحقق می یابد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایجاد گفتمانی نو و روبه رشد در گروی همدلی و پرهیز از تخریب تحقق می یابد

گفتمان

ولی داداشی، منتخب مردم بندر آستارا در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی پس از شروع کار مجلس دهم در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری شبستان از تمام کاندیداها و دست اندرکاران ستادهای انتخاباتی به خاطر مشارکت پرشور و زمینه سازی برای حضور گسترده مردم در عرصه انتخابات و رونق بخشیدن به این فرآیند مهم و تاثیر گذار تشکر و قدردانی کرد و افزود: پس از برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه برنامه ریزی دقیق و جدی برای توسعه فعالیت های کارگروه های فنی و علمی در موضوعات تخصصی مختلف که قبل از انتخابات تشکیل شده بود انجام پذیرفت.

وی با بیان اینکه پس از برگزاری انتخابات بازدید از تمام نقاط شهرستان و روستاهای اطراف در اولویت قرار گرفت، تصریح کرد: در این بازدیدهای میدانی از نزدیک با بخش عمده ای از نقطه نظرها و مشکلات و نیازهای مردم شهرستان آشنا شدیم و گزارش بازدیدها به کارگروه های تخصصی و مربوطه جهت بررسی و اعلام نظر ارجاع داده شد.

منتخب مردم بندر آستارا در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باتوجه به مطالعات گسترده و تحقیقات کامل، آشنایی جامع نسبت به شرح وظایف نمایندگی را به دست آورده و عزم جدی برای حرکت در مسیر قانونی نمایندگی داریم و به هیچ عنوان قصد دخالت نابجا در ایجاد اخلال در امور اجرایی و حوزه های خارج از مسئولیت نمایندگی مجلس را نداشته و نخواهیم داشت.

داداشی با اشاره به اینکه فعالیت حوزه های مختلف از جمله مسائل اجرایی و امور مرتبط با دولت کریمه و سایر دستگاه ها و ... توسط کارشناسان و همچنین از طریق ارتباط مداوم با مردم به طور منظم نظارت و ثبت می‌شود، اظهارکرد: اگر خدای ناکرده قصور، کمبود یا تخلفی صورت گیرد از مجاری قانونی تا رسیدن به نتیج نهایی پیگیری می‌شود.

وی کمک به دستگاه ها برای آسان سازی خدمت رسانی به مردم در تسهیل روند انجام امور اداری را جزو اولویت های مهم دانست و به حرمت در مسیر قانون و اجتناب از هنجار شکنی و رفتارهای خارج از عرف و فرا قانونی تاکید کرد.

منتخب مردم بندر آستارا در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور پر رنگ و تاثیر گذار مردم در پای صندوق های رأی و رای قاطع مردم آستارا فرا رسیدن دوران همراهی و همدلی و در پیش بودن افقی روشن برای رسیدن به آستارایی آبادتر را نوید می‌دهد، افزود: هر کس دغدغه پیشرفت آستارا و قصد خدمت صادقانه را دارد بداند که بنده به عنوان نماینده به همراه مسئولین دفتر مراجعات مردمی و کارگروه های فنی و علمی با آغوش باز و گوش شنوا آماده شنیدن نقطه نظرات شهروندان هستم.

وی از شهروندان آستارایی خواست با نقد سازنده و ارائه ایده ها و نقطه نظرات خود وی را در امر خطیر نمایندگی یاری کنند.

داداشی با اشاره به اینکه اگر بنا در ایجاد فضایی جدید و گفتمانی نو و روبه رشد باشد، همدلی و همراهی و پرهیز از تخریب و هیاهو و حرکت در مسیر قانون مسیری مطمئن برای دست یافتن به این مهم است، گفت: یکی از زمینه های مهم نیل به سمت توسعه پایدار، حفظ کرامت انسانی در تمام حوزه هاست.


خبرگزاری شبستان :: Shabestan News

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.