تبیان، دستیار زندگی
روایت داستانی یک ترور/ روزی که رئیس جمهور هدف گلوله قرار گرفت
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

روایت داستانی یک ترور

کتاب «روزی که رئیس جمهور هدف گلوله قرار گرفت» با مرور ترور نافرجام رونالد ریگان به قلم بیل اوریلی به زودی منتشر و روانه بازار کتاب می شود.

روایت داستانی یک ترور

به گزارش تبیان به نقل از نشر آمازون، این کتاب روایتی دقیق از ترور نافرجام رونالد ریگان را از زبان سرویس مخفی ایالات متحده، اف بی آی در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. ماجرایی که سوء قصد به جان رونالد ریگان رئیس جمهور وقت آمریکا را مرور می کند و اطلاعات جامعی درباره ضارب که تصمیم داشت با شلیک گلوله ریگان را از پای در آورد در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد.

بیل اوریلی البته در نگارش این اثر تخیلاتش را نیز به کار گرفته و تلاش کرده تا اقتباسی هیجان انگیز و البته خواندنی از ماجرای ترور رونالد ریگان را به تصویر بکشد اما او نهایت تلاشش را کرده که تخیلاتش واقعیت داستان ترور رئیس جمهور را مخدوش نکند.

به گفته منتقدان او تلاش کرده با داستان سرایی و شخصیت پردازی ضارب و نمایش بخشی از زندگی او یک درام خواندنی و جذاب را به رشته تحریر در آورد. بیل اوریلی روایتش را از روز تیراندازی آغاز می کند. تصویرسازی ها و صحنه هایی که برای مخاطب تصویر می کند چنان جزئیات واقعه را در بر گرفته که نمایی واقعی و هیجان انگیز البته آمیخته به  تخیل نویسنده را از روز ترور به نمایش می کشد.

بسیاری از مورخان این اثر را یک مسند بصری جذاب معرفی کرده اند که می تواند اطلاعات خوبی از سال ۱۹۸۱ درست همان سالی که ریگان ترور شد به مخاطب ارائه کند.

کتاب «روزی که رئیس جمهور هدف گلوله قرار گرفت» به قلم بیل اوریلی به زبان انگلیسی به رشته تحریر در آمده است. این اثر در ۲۵۶ صفحه و با همکاری نشر هنری هولت منتشر و روانه بازار کتاب می شود. این اثر قرار است روز بیست و یکم ماه ژوئن ۲۰۱۶ روانه بازار کتاب ایالات متحده شود.


منبع: مهر
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .