تبیان، دستیار زندگی
در حالی که کمتر از یک هفته به فینال جام حذفی باقی مانده، ستاره و بهترین گلزن استقلال چند روزی است در تمرینات تیمش شرکت نمی کند و درباره امید ابراهیمی شایعات زیادی شنیده می شود .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ابراهیمی و سه گانه پول، قطر و مصدومیت!

در حالی که کمتر از یک هفته به فینال جام حذفی باقی مانده، ستاره و بهترین گلزن استقلال چند روزی است در تمرینات تیمش شرکت  نمی  کند و درباره امید ابراهیمی شایعات زیادی شنیده  می شود  .

بخش ورزشی تبیان
ابراهیمی

ابراهیمی که در فصل اخیر یکی از بهترین بازیکنان استقلال و تنها بازیکنی بود که از این تیم به اردوی تیم ملی دعوت شد، در پایان جام حذفی قراردادش با  آبی ها به پایان  می رسد و بازیکن آزاد خواهد بود و همین مسئله دغدغه بزرگ باشگاه است  .
 گویا امید مورد توجه تیم  های  متمول حوزه خلیج فارس قرار گرفته و حتی برخی از توافق این هافبک   ملی پوش با الخریطیات قطر خبر  می دهند  . انتشار این اخبار غیرموثق با غیبت چند روزه ابراهیمی در تمرین استقلال هم زمان شده و شایعاتی درباره این بازیکن شکل گرفته است  . برخی علت غیبت امید را دلخوری شدید او از مسئولان باشگاه بابت پرداخت نکردن مطالبات 2 فصل اخیرش  می دانند، مطالباتی که چند صد میلیون تومان  می شود  . عده ای هم روی مصدومیت ابراهیمی که در جریان تمرین چند روز پیش و با تکل امین حاج محمدی مدافع استقلال پیش آمد، مانور  و بعضی هم از سفر او به دوحه برای مذاکره با چند تیم قطری خبر  می دهند  .
امید ابراهیمی البته دیروز در کلینیک باشگاه استقلال آفتابی شده و با امین نوروزی پزشک باشگاه درباره وضعیت پایش صحبت کرد  . حضور او در کلینیک حداقل ثابت کرد که او مصدوم است  . اما مصدوم بودن او سفرش به قطر را رد  نمی  کند و بعید نیست هافبک   ملی پوش استقلال از این فرصت استراحت اجباری استفاده کرده  و به دوحه رفته باشد چرا که برخی منابع خبری از توافق او با باشگاه الخریطیات خبر  می دهند. باشگاهی که چند فصل پیش آندرانیک تیموریان هافبک سابق استقلال در آن توپ  می زد  .
 گذشته از این ها و شایعاتی که وجود دارد، ذکر چند نکته درباره امید ابراهیمی و باشگاه استقلال ضروری به نظر  می رسد؛ اول  این که چرا در باشگاه عریض و طویل استقلال، کسی از ستاره تیم خبر ندارد یا اگر هم دارد، اطلاع رسانی درستی صورت  نمی  گیرد؟ دوم این که چرا امید ابراهیمی که هنوز با استقلال قرارداد دارد، در آستانه یک بازی حساس این گونه غیرحرفه ای عمل  می کند و با وجود اطلاع از نیاز و وابستگی استقلال به او به بهانه  های  مختلف از حضور در تمرین تیم سرباز  می زند؟ اگر او واقعا مصدوم است که روال حضور و تمرین بازیکنان مصدوم استقلال مشخص است  . اگر هم مصدوم نیست و به دلیل مشکلات مالی دست به اعتصاب زده، خودش بهتر از هرکسی  می داند که گروکشی راه مناسبی برای دریافت مطالبات نیست، آن هم درست در آستانه دیدار حساس با ذوب آهن در فینال جام حذفی  .


منبع : خراسان