تبیان، دستیار زندگی
از عروسی تا غسالخانه! یک جا شادی برپاست و یکجا عزا! اما در هر دو جا صحنه های تکان دهنده ای دیده می شود!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

صحنه هایی تکان دهنده از خانه عروس تا غسالخانه!

از عروسی تا غسالخانه! یک جا شادی برپاست و یکجا عزا! اما در هر دو جا صحنه های تکان دهنده ای دیده می شود!

بخش جامعه تبیان
عکس گروه جامعه

جهیزیه در حد عروس ملکه انگلیس!
 جهیزیه دیگر یک رسم نیست یک غول است که شما با کشتن آن وارد مرحله شروع زندگی می شوید و البته چندین نفر را از ادامه نرمال زندگی بیرون می کنید!
نوزادان چه خوابی می بینند؟
هیچ چیز مانند یک کودک یا نوزاد آرام و راحت نمی خوابد؛ اما در پشت این نمایش آرام و شیرین که مانند نمایشنامه ای عاشقانه به نظر می رسد پشت صحنه ای هست؟ برای آنها چه اتفاقی می افتد؟ آیا این صحنه خالی است؟
شبکه های اجتماعی سیاسیون
مسئولان از جنس مردم هستند و علاقه دارند در جامعه رسانه  ای یا در شبکه  های اجتماعی فعالیت کنند زیرا با این کار با مردم و دنیای خارج بهتر ارتباط برقرار می  کنند.
خبر ظهور امام زمان در تلگرام!
امروز امام زمان ظهور می کند و قرار است شما خبر آن را در تلگرام منتشر کنید...
تاثیر «هروئین» بر انتخابات ریاست جمهوری
مصرف هروئین در آمریکا که انتخابات ریاست جمهوری را پیش رو دارد، به پدیده ای درحال گسترش تبدیل شده و دادگستری آمریکا این ماده مخدر و مصرف آن را بزرگترین خطری می داند که سلامت جامعه آمریکا به ویژه در ایالت های شمال شرقی این کشور مانند نیویورک که انتخابات مقدماتی در آن 3 ماه پیش برگزار شده، را تهدید می کند.
مراحل چهارگانه عملیات بیت المقدس / اینفوگرافی
عملیات بیت المقدس یکی از بزرگترین و استراتژیک ترین عملیات های هشت سال دفاع مقدس است که طی چهار مرحله مختلف نهایتا منجر به آزادسازی خرمشهر شد.
صحنه ای تکان دهنده جلوی درب غسالخانه
کنار درب ورودی غسالخانه می ایستی تا جنازه را بیاورند اما در همان چند دقیقه با چهره های عجیبی روبرو می شوی. تا میایی به خودت بیایی که کجا هستی و روزی هم تو باید بر روی سنگ غسالخانه بخوابی تا غسلت دهند، یک دفعه با صحنه ی عجیبی رو برو می شوی!...
اردوغان در کابل دنبال چیست؟
یکی از مهمترین ترفندهای نفوذ داعش در افغانستان و جذب جوانان این کشور، کمک به اقشار ضعیف و مستمند جامعه در قالب کمک های غذایی و دارویی و غیره است که طیف گسترده ای از جامعه را تشکیل می دهند.
کدام نوع تقلب در امتحان، «جرم» است؟
اردیبهشت و خرداد در نیمه اول سال و دی و بهمن در نیمه دوم، برای دانش آموزان و دانشجویان، رنگ و بوی امتحان و احتمالا شب بیداری دارد. برخی با شب بیداری، درس می خوانند و برخی هم برای تقلب کردن فکر و برنامه ریزی می کنند. در این نوشتار می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که کدام نوع از تقلب، نه تنها به خاطره شدنش نمی ارزد بلکه در صورت لو رفتن ماجرا می تواند پای دانش آموز یا دانشجو را به دادسرا و دادگاه باز کند.
دلار های خونین آمریکا / اینفوگرافی 
 از گذشته تاکنون آمریکا یکی از جنگ افروزان اصلی جهان محسوب می شده است و در این راستا هزینه های گزافی را صرف اعزام نظامیان به کشورهای دیگر و همچنین تسلیحات نظامی کرده است؛ از دیگر سو آمار غیر قابل تصوری نیز از پرداخت غرامت و درمان صدها هزار نظامی آمریکایی که با مشکلات جسمی و روحی فراوان به کشورشان باز گشته اند منتشر شده که حیرت همگان را برانگیخته است.
اینفوگرافی نکات کلیدی  برای حفظ امنیت گوشی های هوشمند
نفوذ به دنیای مجازی کاربران و استفاده از اطلاعات شخصی آنها از طریق ابزارهای مختلف الکترونیکی همچون موبایل، امروزه به امری فراگیر در همه کشورها تبدیل شده اما در ایران به دلیل کم آگاهی کاربران در نحوه حفظ امنیت موبایل، این معضل ابعاد جدی تری به خود گرفته است حال در این مقاله با نکات کلیدی چگونگی امنیت گوشی های هوشمندآشنا شوید.