تبیان، دستیار زندگی
کتاب «استیو جابز شدن» نوشته برنت اشلندر و ریک تتزلی و با موضوع راویت ناگفته هایی از زندگی استیو جایز مدیر شرکت اپل روانه بازار کتاب شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«رازهای استیو جابز شدن» در ایران

کتاب «استیو جابز شدن» نوشته برنت اشلندر و ریک تتزلی و با موضوع راویت ناگفته هایی از زندگی استیو جایز مدیر شرکت اپل روانه بازار کتاب شد.

بخش کتاب و کتابخوانی تبیان
استیو جابز

به گفته  مدیران ارشد شرکت اپل کتاب «استیو جابز شدن» بهترین و دقیق ترین کتابی است که پیرامون زندگی جابز منتشر شده است. پیش از این از کتاب نوشته شده توسط والتر ایزاکسون به عنوان بهترین کتاب بیوگرافی جابز یاد می شد اما تیم کوک رئیس هیئت مدیره  اپل این کتاب را بهترین کتاب درباره  استو جابز می داند و به مردم توصیه کرده اگر می خواهند جابز را بشناسند و روند اختراع اپل را بهتر لمس کنند، سراغ این کتاب تازه بروند.
کتاب «استیو جابز شدن» از زاویهای شخصی تر به جنبه انسانی استیو جابز که کمتر به آن پرداخته شده است نگاه انداخته و مسئولین اپل و خانواده  جابز بهشدت از محتوای این کتاب راضی هستند.
استیو داولینگ سخنگوی اپل در مصاحبه ای با نیویورک تایمز به تحسین از این کتاب پرداخته  و می گوید:

این کتاب روایات قانع کننده و داستان های ناگفته و ناشنیده ای از زندگی استیو جابز را آورده است و در آن خانواده استیو جابز، مدیران سابق و فعلی دنیای فناوری در اپل، کمپانی پیکسار و دیزنی درباره رهبر بلامنازعه فناوری در قرن بیستویکم سخن گفته اند

پس از گذشت مدتی طولانی از مرگ استیو جابز، احساس کردیم که باید بیشتر درباره استیوی که می شناختیم صحبت کنیم. تصمیم گرفتیم که در کتاب استوجابزشدن مشارکت داشته باشیم زیرا به واسطه  دوستی طولانی که برنت با استیو داشته است دید بسیار ویژه و منحصر به فردی را نسبت به زندگی استیو داشته است. این کتاب استیو را بهتر از هر چیز دیگری که تابه حال دیده ایم ترسیم کرده است و از انتشار این کتاب بسیار خوشحالیم.
کتاب استیو جابز شدن شامل ناگفته هایی است که برای اولین بار درباره استیو جابز از زبان نزدیکان وی نقل شده است.
این کتاب روایات قانع کننده و داستان های ناگفته و ناشنیده ای از زندگی استیو جابز را آورده است و در آن خانواده استیو جابز، مدیران سابق و فعلی دنیای فناوری در اپل، کمپانی پیکسار و دیزنی درباره رهبر بلامنازعه فناوری در قرن بیستویکم سخن گفته اند.
برنت اشلندر نویسنده  کتاب بیش از 25 سال دوست و رفیق استیو جابز بوده و مصاحبه های زیادی با وی داشته است و در این کتاب بسیاری از مطالبی که استیو جابز بهصورت خارج از ضبط در مصاحبه های خود گفته را برای اولین بار آورده تا واقعیت های زندگی استیو جابز برای همگان روشن شود.
نشر میلکان این کتاب را با ترجمه ایمان حبیبی و با قیمت 24 هزار تومان منتشر کرده است.


منبع: مهر