تبیان، دستیار زندگی
خ پر شد رونالدو جانشین بكام میان سكوهای الدترافورد! كریستین رونالدو پیراهن شماره 7 منچستر یونایتد را بر تن كرد. شیاطین سرخ بار دیگر با رونالدوی جوان چشم به قهرمانی در جزیره دارند. شماره 7 در الدترافورد جایگاه ویژه ای میان هوا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شماره 7 شیاطین سرخ پر شد

رونالدو جانشین بكام میان سكوهای الدترافورد!

كریستین رونالدو پیراهن شماره 7 منچستر یونایتد را بر تن كرد.

شیاطین سرخ بار دیگر با رونالدوی جوان چشم به قهرمانی در جزیره دارند. شماره 7 در الدترافورد جایگاه ویژه ای میان هواداران منچستر دارد اسطوره های منچستر همگی با این پیراهن به میدان می رفتند.

دیوید بكام بازیكن سابق یونایتد درباره رونالدوی جوان گفت:" تا كنون اصلاً نام او را نشنیده بودم."

شاید بكام نام رونالدو را تا كنون نشنیده باشد، اما 67 هزار هوادار منچستر در اولین دیدار این تیم در فصل جدید نام ستاره پرتغالی را فریاد می كشیدند. بكام چه بخواهد چه نخواهد، اكنون جانشینی درالدترافورد دارد. جانشینی كه خیلی زود جایی میان تشویق هواداران منچستر پیدا كرد.

كاپیتان تیم ملی انگلستان دراین باره گفت:" صادقانه بگویم رونالدوی منچستر نام جدیدی برای من به حساب می آید، شاید او در دیدار اول یونایتد تنها نیم ساعت به میدان رفته باشد، اما هواداران منچستر نشان دادند رونالدو باید بازیكن فوق العاده ای باشد. او خیلی زود شرایط بازی را تغییر داد.

خوشحالم كه جای شماره 7 منچستر خیلی سریع پر شد. نمی خواستم یونایتد بدون این شماره فصل جدید را آغاز كند. اسطوره های منچستراین پیراهن را برتن داشتند. ادامه راه جرج بست، برایان رابسون و اریك كانتونا بسیار دشوار است. زمان تغییر می كند و ما پا به پای آن پیش می رویم. هر روز نسل جدیدی به میان می آیند. 10 سال پیش را به خاطر دارید؟ پل اینس، آندری كانچلسكی و مارك هیوز ستاره های منچستر بودند. آنها هم آن زمان فكر نمی كردند پدیده های جدیدی جایشان را بگیرند. اما هدف فرگوسن آوردن استعدادهای جوان به الدترافورد است. من دیگر در الدترافورد نیستم. اما همه می دانند كه من یكی از هواداران یونایتد هستم و همیشه خواهم بود. تنها می خواهم برای آنها بهترین باشم. ارتباط بسیار خوبی با شیاطین سرخ دارم و از هر مسئله ای كه رابطه خوب من وآنها را به هم بزند متنفرم."

پس از پیشنهاد 24 میلیون پوندی چلسی

كرسپو: فقط اینتر میلان

هرنان كرسپو، مهاجم آرژانتینی اینتر میلان، عدم رضایت خود را از انتقال به چلسی اعلام كرد.

آبراموویچ، رییس چلسی، پیشنهادی 24 میلیون پوندی را به وی ارایه كرده است ، اما كرسپو دیروز گفت: من فقط بازیكن اینتر هستم. در اینتر خوشحالم و با رییس موراتی یك قرارداد بلند مدت دارم كه مرا راضی می كند.